Mafia Empire: City of Crime 5.4.1 Full Apk for Android

Mafya İmparatorluğu: Suç Şehri Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 7397 kişi oy kullandı.

genel bakış

Şehre karşı savaş başladı, bu aksiyon dolu çok oyunculu gerçek zamanlı strateji oyununda tüm zamanların en büyük Mafya Patronu oldu. In Mafya İmparatorluğu Mod Eğer güç ve mafya büyümesi ilgilenir patron.

Mafya üyelerinizin hangi ceza görevlerini yerine getireceğini planlayıp karar veriyorsunuz. Stratejik hareket etmeli ve şehirdeki farklı durumlara adapte olmalısın. Diğer oyunculara saldırın veya onlarla müttefik olun, bankalara ve polis karakollarına baskın yapın veya hakim çete Los Malos’a karşı savaşın – seçim sizin! Mafya İmparatorluğu Apk stratejik derinliği sizi büyüleyecek!

Önemli

  • İLÇENİZİ BÜYÜTÜN: Şehirdeki etkiniz zamanla arttıkça, bölgeniz de büyür.
  • BİR SENDİKA OLUŞTUR: Arkadaş bul, diğer oyunculardan yardım al, onlarla ticaret yap ve şehirdeki en güçlü sendikayı kur.
  • ALLY VEYA MÜCADELE: Bu çok oyunculu oyunda, bir sendikadaki diğer oyuncularla işbirliği yapıp yapmadığınız veya düşmanlarınız olarak onlarla savaşma kararı sizin kararınızdır.
  • EFSANEVİ MAFIOSI: Gerçek hayatta var olan efsanevi mafyaları topla! Görevinizde size destek olabilirler.
  • MAFYANIZI YÖNETİN: Çocuklarınızın nakit, uyuşturucu ve cephaneye ihtiyacı var. Yeni üyeler almak, savunma işleri kurmak ve bölgenizi yükseltmek için şüpheli kaynaklardan kaynak alın.
  • DÜZENLİ OLAYLAR: Daha fazla kaynak elde etmek için düzenli etkinliklerde kendinizi kanıtlayın, böylece şehirdeki etkiniz daha da hızlı büyüyebilir.

İndirme: Mafia Empire: Suç Şehri APK

Mafia Empire: City of Crime’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Performans geliştirmeleri

Mafya imparatorluğu: şehir suç APK hakkında özet

ad Mafya İmparatorluğu: Suç Şehri Modu
Yayımcı Farbflut Entertainment GmbH
En son sürüm 5.4.1
Platformlar Android 4.4
paket com.Farbflut.MafiaEmpire
İndirme: Orijinal Mafya İmparatorluğu: Suç Şehri APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir