Madden NFL Mobile Football 6.4.1 Full Mod APK

Madden NFL Mobile Football hakkında özet

ad Madden nfl mobil futbol APK
Yayımcı ELEKTRONİK SANATLAR
En son sürüm 6.4.1
Platformlar Android 2.3.3
paket com.ea.game.maddenmobile15_row
İndirme: Orijinal Madden NFL Mobil Futbol APK

Madden NFL Mobil Futbol Mod Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 1,644,537 kişi oy kullandı.

MADDEN NFL MOBİL MOD , DİNAMİK NFL MEVSİMLERİ, REKABETÇİ OYUN OYUNU VE EKİBİNİZİ OLUŞTURMAK YETENEKLİ YENİ İNDİRİMLİ ŞEMALAR İLE HER ZAMAN GERİ VE DAHA İYİDİR.

NFL GM olun ve dinamik NFL sezonlarında oynarken takımınızı Super Bowl’a götürün. NFL Süperstarları ve Efsaneleri ekibini inşa ederken Madden’in Üstatları’nı al ve sonuçta gerçek NFL MVP’nin kendisi Patrick Mahomes ile yüzleş. Arena H2H veya Overdrive’daki arkadaşlarınızla yarışın ve bugüne kadarki en derin ve en rekabetçi Madden NFL Mobile’da NFL yolculuğunuzu tanımlarken, Co-op Assist ile yol boyunca diğerlerine yardım edin.

Önemli

NFL bayiliğinizi seçin ve GM olarak devralın. Takımları Super Bowl’a götürüp bir NFL hanedanı yaratırken NFL Sezonunda dinamik senaryolarla karşılaşırken yeni oyuncuların kilidini açmak için günlük hedefleri tamamlayarak oyuncuları imzala ve bekletmelerle uğraş.

Her Madden Master’ın kilidini açmak için yarışırken bugünün NFL Superstars’ları ve dünün göz korkutucu NFL Efsaneleriyle yüzleşin ve yenilgiye uğrayın. Sonra Madden NFL Mobile’ın gerçek MVP’si olmak için Patrick Mahomes’e karşı çıkın.

Spread, Smashmouth, West Coast ve Vertical gibi her yeni saldırı planıyla becerilerinizi mükemmelleştirerek sahadan ayrı tutun. Puanları puan tablosuna nasıl koyduğunuz ve rakiplerinizi nasıl alt edeceğiniz konusunda tam kontrol sizde.

Co-op Assist ile NFL yolculuğunuzda asla yalnız değilsiniz. Madden Master’ın veya hedeflerin tamamının kilidini açmak için lig arkadaşlarından yardım isteyin. Başkalarına ne zaman yardım edeceğinizi seçin ve Super Bowl kazanan takımlar oluşturmak için birlikte çalışın. Madden NFL sezonunuz şimdi başlıyor!

Madden NFL Mobil Futbol’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir