MAD ZOMBIES 5.25.0 Apk + Mod for Android Full

MAD ZOMBIES Mod bir Aksiyon Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 91.545 kişi oy kullandı.

genel bakış

ZOMBİ ÇEVRİMDIŞI OYUNLAR zombi katil macera devam ediyor. Tüm dünya hala zombiler tarafından saklanıyor, her yerde ateş, ölüler günü geliyor, bazı zombi katiller kontrolü yeniden kazanmaya çalışıyorlar, büyük görev için savaşıyorlar, ancak zombiler daha kalabalık hale geldiğinden kolay değil ve tehlikeli. Bu savaş bu Zombi oyununda tamamlanacak mı değil mi? Bu size bağlı – atıcı kurtulan!

Hedefiniz zombi, birçok Zombi oyunu gibi, hedef ölü ve deli. Hedef yürüyebilir, koşabilir ve size saldırabilir, aptal zombiler değil, mangaya sahipler ve savaşta nasıl savaşacaklarını biliyorlar. Zombiler köyde, şehirde, rotada, belki arabada veya fabrikada yürüyor. Zombi oyunlarında avantaj elde etmek için, hepsini öldürmek, merminizi kurtarmak için kafa vuruşuyla ölüleri durdurmak, parmağınızı tetikte tutmak ve zombiler size gelirse mümkün olduğunca hızlı ateş etmek için stratejiye ihtiyacınız var. , öleceksin!

Atıcılar yakalayıcı ve zombi katili olmalı, birçok avcı dışarıda çılgın zombi avlıyor, orak makinesi her yere gelebilir, bu tür aksiyon oyununda sonuncu olmaya çalışın!

Önemli

  • Çevrimdışı oyunlar 3D’de, Zombi her yerden gelir, farklı yaş, beceri ve yetenekleri vardır, hepsi çıldırır ve hayatta olan her şeyi öldürmek ister
  • Bu zombi oyunu 2019 sadece normal zombilere sahip değil, bazı büyük zombiler patron ve yok etmek daha zor
  • Keskin nişancı oyunları oynarken her zaman beklenmedik Zombi seni öldürmeye geliyor ve deli olan her zaman yeni hayatta kalma yerlerinde ve arazide ortaya çıkıyor.
  • Bu Zombi oyunu basit oyun ile çevrimdışı çekim oyunu, ama en iyi terminatör olmak zor, mükemmel çekim becerileri, headshot becerileri ve makul taktikleri gerektirir.
  • Görevi tamamla, bonus al ve tüm deli zombi öldürmek için iyi silahlar donat, sınırını savun ve bu atıcı oyunda kazan
  • Zombi oyunları oynamak istiyorsun, çekim ve avcılıkta herhangi bir hata yapma, sadece bir zombi ısırığıyla ölebilirsin
  • Bu aksiyon oyunu, çekim yeteneklerinizi Dünya opp’larındaki diğer atıcılarla karşılaştırmanıza ve tüm ücretsiz bonusu almanıza izin verir
  • Çevrimdışı Oyun: Çevrimdışı oyna ve her zaman ve her yerde bu zombi oyun keyfini!

İndirme: MAD ZOMBIES Mod APK

MAD ZOMBIES’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

MAD ZOMBIES APK hakkında özet

ad MAD ZOMBİLERİ
Yayımcı VNG OYUN STÜDYOLARI
En son sürüm 5.25.0
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir