Mad Truck Challenge 4.4 Full Apk +Mod for Android

Mad Truck Challenge Mod bir Yarış Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 135.489 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Ortalama Monster Trucks’a karşı kükreyen, aksiyon dolu yarış savaşlarına hazır olun! Mad Truck Challenge başlangıç ​​çizgisinde bekliyorlar! Acımasız bir yarış simülatörü için kayış yapın ve adrenalin pompalayın. Kamyonunuzu seçin, roketlerle donanın ve gezegendeki en zorlu offroad sürücülerine karşı yarışın. Tepeye tırmanırken efsanevi otomobilinizi hızlandırmak için turbo güçlendirmeler oluşturun ve nitro kullanın! Zafere giden yolu ezin ve patlatın, aşırı stunt’lar yapın ve rakiplerinizin canını sıkan Canavar Kamyon kupasını kazanmak için tozu ısırmasını sağlayın! Eğlenceli araba yarışı oyununda yarış kralı olun!

Önemli

Yarış oyunları için deli misin? Yolların Kralı unvanını hak ettiğinizi düşünüyor musunuz? Sokak yol savaşları ve hayatta kalma yarış savaşları, aşırı spor ve araba oyunları hayranları için gerçek eğlencelidir! Bu kargaşa dolu 2D sürüş oyununda pedalı metale koyun ve çılgın görevleri tamamlayın. Yıkım, hız ve püf noktalarına ihtiyacınız varsa, büyük tekerlekleri olan araba yolculuğuna katılın!

Kıyamet sonrası dünyada, makineler ve araba canavarları savaşı başlıyor! Vahşi aksiyon, çete atışı, araba kazaları ve yıkım bekliyoruz! Kamyonlarınızın savaş cephanesi bir tank kadar havalı! Benzersiz becerilere sahip 4 × 4 SUV, muharebe tankları, canavar kamyonlar ve süper arabalar seçin! Hangi arabanın araba parçalayıcı offroad oyununda düşmanınızı yok edeceğine karar verin!

Bir araba kralı olarak, yarış kamyonunuzu, offroad efsanesini ve hızını, zırhını, kurşun direncini, manevra kabiliyetini, hasarı, nitro ivmesini geliştirin. Tek yapmanız gereken bu sürüş araba simülatöründeki yarışları kazanmak ve para kazanmak! Herkese gerçek bir otomobilin nasıl olması gerektiğini göstermenin zamanı geldi!

Bir ölüm yarışında sürerken rakiplerinizi yok etmek için bir canavar araba oluşturun! Savaş aracınızı kırma ateş gücüyle donatın! Düşmanları parçalamak için her türlü silah kullanın! Bu hayatta kalma, ölüm araba savaşı için öfkeli bir 2D yarış! Rakiplerin imhasına hazır ol ve arabaların metalinin çıngırakını hisset! En son hayatta kalan dünya yarış şampiyonu unvanını alacak!

Rakiplerinizin kalbine korku salmak için 2D canavar kamyonunuzu kötü çıkartmalar, çılgın boya işleri ve çılgın kaput süsleri ile süslemek için paraları toplayın. Bu tekerlekli bir canavar! Arabayı özelleştirmek ve sabitlemek için geniş fırsatları kontrol edin! Kana susamış bir ölüm makinesi yarat! Arabanızı benzersiz yapın ve diğer yarış sürücülerine neler yapabileceğinizi gösterin!

Mad Truck Challenge Racing bir gladyatör kamyon savaşı! Cehennem hayatta kalma yarışına katılın! Düşmanlarınızı smithereens şut! Çeteleri yok et ve bölgenizi koruyun! Sert sür ve düşmanları merhamet için yalvar! Vahşi araba maçlarında zafer kazanın ve bu şehri yöneten patronları parçalayın! Kıyamet yolunda ilerleyin, şiddetli suç yarış savaşları kazanın ve yolların tek kralı olun!

Mad Truck Challenge, farklı patronlara karşı otomobillerin savaşının yapıldığı 72’den fazla farklı görev seviyesini içeriyor! Rakiplerinizin fantastik yaratıklar olduğu 6 yokuş yukarı yer kullanacaksınız: eski Mısır’daki firavunlar, Pompeii’deki şeytanlar, kış topraklarındaki Vikingler, Transylvania’daki vampirler, Nemesis’teki uzaylılar ve Nekropol’deki zombiler! Kötü bir arabada düşmanları avlamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

İndirme: Mad Truck Challenge Apk Full

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

Mad Truck Challenge’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Video izle Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Menü ve oyun ekranlarının görsel olarak yeniden tasarımı
  2. Kullanıcı arayüzü güncellenmiş görünüm ve izlenimi elden geçirir
  3. Ekranlar arasında geliştirilmiş gezinme
  4. Seviye haritasında 10 yeni seviye
  5. Yeni Günlük Görevler
  6. Oyuncuların kilidini açmak için yeni bir araba tanıtımı
  7. Genel iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri

Deli kamyon meydan okuma hakkında özet APK

ad Deli kamyon meydan APK
Yayımcı SMOKOKO LTD
En son sürüm 4.4
Platformlar Android 4.2
paket com.spilgames.mtc
İndirme: Orijinal Mad Truck Challenge APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir