Low Poly Art 4.8 Mod APK Full indir

Düşük Poli Sanat Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,2 puan aldı, toplam 5481 kişi oy kullandı.

Düşük Poli Sanat – Sayıya Göre Renk, Sayı Boyama unicorn poli bilmecenin ücretsiz renk oyunlarından biridir. Hem düşük poli boyama oyunları hem de düşük poli yapboz oyunlarının özelliklerini birleştirerek, kızlar ve erkekler için boyama bulmaca ücretsiz oyunlarından biridir. Çocuklar, yetişkinler, büyükanne ve büyükbaba için uygundur. Düşük poli boya oyunlarını ve düşük poli çizim oyunlarını sevenler ve düşük poli sanat boyası ve piksel sanat boyamasıyla ilgilenenler için en iyi seçeneklerden biridir.

Bir sandbox numarası renk oyunu olarak, Low Poly Art – Number by Color, Number Colouring, düşük poli sanat, pop art ve çizgi filmleri kapsayan düşük poli sanat kitabıdır. Ayrıca canlı hayvanları, canlı bitkileri, güzel manzaraları, güzel kadınları ve gençleri, tarih ünlülerini, pop yıldızlarını, ünlü tabloları ve tek boynuzlu at ve canavar gibi fantastik yaratıkları renklendirmeniz için bir boyama kitabıdır.

Önemli

  • Ücretsiz bulmacalar ve premium bulmacalar sunan ücretsiz sanat oyunlarından biri.
  • Premium bulmacaların kilidi haftalık abonelik veya bir kerelik satın alma “Tümünü Aç” (mevcut bulmacaları ve bulmacaların gelecekteki güncellemelerini içeren) ile açılabilir.
  • Boyama numarası, rakam simgesine dokunarak açılabilir veya kapatılabilir. Sayı boyama oyunları, yapboz oyunları veya saf şekil desen tanıma oyunları gibi oynayabilirsiniz.
  • Sıkışırsanız, ilgili konumunu bulmak için ipuçları simgesine dokunabilirsiniz.
  • Bazen küçük bir yama eksik gibi görünebilir, alt renk şeridine geri döndürmek için ayarlarda temiz simgesini kullanabilirsiniz.
  • Oynarken daha iyi bir atmosfer tercih ediyorsanız, arka plan müziğini açabilirsiniz. Amble müziği rahatlatıcı ve iyileştirici olabilir.
  • Düşük polly sanatın ışık, gölge ve gradyanı ile bazı 3D efektler elde eder.
  • Piksel renklendirme ve çokgen renklendirme gibi oyunların ücretsiz kız oyunları arasında

 Low Poly Art Apk APK

Low Poly Art’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir