LoveSim 1.2.4 Apk -Mod for Android Download

LoveSim Mod bir Simülasyon Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 475 kişi oy kullandı.

genel bakış

Kendinizi başarılı bir yapımcı olarak denemek ister misiniz? Hikayeniz, şov dünyasına girmek isteyen birkaç çekici kızın bulunduğu sıcak bir tatil kasabası ile başlar. Bunlardan birini seçin ve bilinmeyen bir öğrenciden bir süperstar yapın!

Onu en ünlü dizide bir yer edin, onu gezegendeki en yüksek hasılat yapan oyuncu ve platin albümünü yayınlayan sanatçı olun! Bir kız kariyeri geliştirin, randevuya çıkın, flört edin, para kazanın ve sıcak selfie’ler alın. Sadece bir ekran sizi gerçekten harika bir üreticinin hayatından ayırır!

Önemli

  • erkekler için flört simülatörleri seviyorsun
  • güzel kızlarla ilişki kurmayı seviyorsun
  • güzel kızlarla ilgilenmeyi seviyorsun
  • karakter geliştirme oyunlarını seviyorsun
  • erkekler için gerçekten heyecan verici oyunlardan birini oynamak istiyorsun

İndirme: LoveSim Mod APK

LoveSim’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

LoveSim APK hakkında özet

ad LoveSim
Yayımcı Games
En son sürüm 1.2.4
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir