Lords Mobile: Battle of the Empires 2.24 (Full) Apk- Mod- Data for Android

Lords Mobile hakkında özet

ad Lordlar mobil APK
Yayımcı IGG.COM
En son sürüm 2,24
Platformlar Android 4.0
paket com.igg.android.lordsmobile
İndirme: original Lords Mobile APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Lords Mobile APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 100.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Lords Mobile MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 5.110.053 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

İlk imparatorun ölümünden sonra dünya çok değişti. Hırsları ve açgözlülüğü ile hareket eden Lords, iktidar arar ve bir zamanlar hüküm süren barışı parçalar. Arazi, birçoğu tahtın haklı mirasçılarını ilan eden sayısız çatışma krallığına bölündü. Savaş yaralı topraklarda hasara yol açmak için derinden sayısız canavar yükseldi. Zafer ve güç için sonsuz kral savaşları başladı ve bir savaş kahramanının yükselme zamanı geldi…

Canavarları, güçlü savaş ağalarını ve kurnaz düşmanları ile savaşa ve kaosa atılan LORDS MOBILE Mod’un egzotik büyülü topraklarını keşfedin . Şimdiye kadarki en büyük kale imparatorluğunu yaratarak bu RPG fethetme oyununda güç dengesini geri kazanın! Askerleri, kahramanları ve savaş ağalarını topla, ittifaklar kur ve zafer için savaş! Düşmanlarınızı yenin ve bu savaş oyunlarında krallığınızın bölgesini fethedin ve genişletin! Birçok destansı savaşta savaşın ve bu gerçek zamanlı strateji savaşında ve mobil MMORPG imparatorluk oyununda kendinizi dünyanın en büyük savaş ağalarından biri olarak kurun!

Önemli

 • Kaleni kurtarmak ve zafere ulaşmak için bu MMO’daki diğer oyuncularla arenada keşfet, fethet ve çarpış! Bir loncaya katıl ve mobil bir platformda açık bir dünyada milyonlarca oyuncuyla savaş!
 • Savaş birliklerinizi ve savaş kahramanlarınızı koruyun, bir ejderha ile savaşın, savaş ağalarının rakiplerini yenin ve zafere ulaşmak için ne pahasına olursa olsun imparatorluğunuzun kalesini yıkımdan koruyun. Mükemmel bir savaş stratejisi, savunmasız bir savunma gerektirir!
 • Krallığınızın müttefikleri ve taktikleri ile savaşın ve saldırın ve bu destansı çok oyunculu savaşa düşmanınızı mobil MMORPG’de ezmek için bir lonca olarak katılın!
 • Krallık için bir MMO çok oyunculu strateji savaş rotasında muzaffer olun ve bu imparatorluk oyununda tahtta hak iddia edin! Bir fatih ve imparator olarak mirasınız adil mi acımasız mı olacak?
 • Önümüzdeki savaşlar için taktiklerinizi planlayın! Farklı ordu dizileri kullanın ve karşı saldırılar için çok oyunculu savaş stratejinizi mükemmelleştirin! Bu mobil savaş MMORPG’de düşman savaş ağalarını fethetmenin en iyi yolunu keşfedin!
 • Bu klan savaşlarında savaşçılarınızı ve askerlerinizi kral imparator olarak yönetin! Asker türünü seçin ve savaş arenasında hayatta kalın: piyade, süvari, okçu, kuşatma veya bir karışım!

Lords Mobile’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

YouTube’da Fragmanı İzle

İndir OBB’yi indir

Lords Mobile OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.igg.android.lordsmobile” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.24 sürümündeki yenilikler

 1. Yeni Bina: Sığınak, savaşa giren ancak Revir’e giremeyenleri ele geçirir. Ancak Wonder savaşlarında yaralanan birliklere izin verilmez. (Daha fazla ayrıntı için oyuna bakın.)
 2. Yükseltmeler, araştırma, eğitim birlikleri, yaralı birlikleri iyileştirme, kaynak değişimi vb. İçin yeni [Otomatik Kullanım] özelliği.
 3. Bir proje için gerekli birden fazla Hızlandırma veya kaynak öğesini otomatik olarak hesaplayın ve kullanın!
 4. Tahsis edilen Newbie Relocator sayısında ve son kullanma tarihlerinde değişiklikler yaptı.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir