Lords Mobile: Battle of the Empires 2.26 Apk Full Mod – Data for Android

Lords Mobile hakkında özet 2.26 APK + Mod for Android

ad Lords Mobile
Yayımcı
En son sürüm 2.26
Platformlar Android 4.0
paket com.igg.android.lordsmobile

genel bakış

Sevgili dostlar, OBB ile Lords Mobile APK’nın son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 100.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

XDroidApps üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Lords Mobile MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,2 puan aldı ve toplam 5,267,744 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

İlk imparatorun ölümünden sonra dünya çok değişti. Hırsları ve açgözlülüğü tarafından yönlendirilen Lordlar, güç arar ve bir zamanlar hüküm süren barışı bozar. Toprak, çatışan sayısız krallığa bölündü ve birçoğu kendilerini tahtın haklı mirasçıları olarak ilan etti. Sayısız canavar, savaşın yaraladığı topraklarda hasara yol açmak için derinliklerden yükseldi. Zafer ve güç için sonsuz kral savaşları başladı ve bir savaş kahramanının yükselme zamanı geldi …

Korkunç canavarlar, güçlü savaş ağaları ve kurnaz düşmanlar tarafından savaşa ve kaosa sürüklenen LORDS MOBILE Mod’un egzotik büyülü topraklarını keşfedin . Gelmiş geçmiş en büyük kale imparatorluğunu kurarak bu RPG fethetme oyununda güç dengesini yeniden sağlayın! Askerler, kahramanlar ve savaş ağaları toplayın, ittifaklar kurun ve zafer için savaşın! Bu savaş oyunlarında düşmanlarınızı yenin ve krallığınızın bölgesini fethedin ve genişletin! Bu gerçek zamanlı strateji savaşında ve mobil MMORPG imparatorluk oyununda birçok destansı savaşta savaşın ve kendinizi dünyanın en büyük savaş ağalarından biri olarak kurun!

Önemli

 • Kalenizi kurtarmak ve zafere ulaşmak için bu MMO’da diğer oyuncularla arenada keşfedin, fethedin ve çarpışın! Bir loncaya katılın ve mobil platformda açık bir dünyada milyonlarca oyuncuyla savaşın!
 • Savaş birliklerinizi ve savaş kahramanlarınızı koruyun, bir ejderhayla savaşın, savaş ağalarının rakiplerini yenin ve zafere ulaşmak için ne pahasına olursa olsun imparatorluğunuzun kalesini yıkıma karşı koruyun. Mükemmel bir savaş stratejisi, yenilmez bir savunma gerektirir!
 • Krallığınızın müttefikleri ve taktikleriyle savaşın ve saldırın ve düşmanınızı mobil bir MMORPG’de ezmek için bu destansı çok oyunculu savaşa bir lonca olarak katılın!
 • Krallık için bir MMO çok oyunculu strateji savaş oyununda galip çıkın ve bu imparatorluk oyununda tahtı ele geçirin! Bir fatih ve imparator olarak mirasınız adil mi yoksa acımasız mı olacak?
 • Önümüzdeki savaşlar için taktiklerinizi planlayın! Farklı ordu dizilişlerini kullanın ve karşı saldırılar için çok oyunculu savaş stratejinizi mükemmelleştirin! Bu mobil savaş MMORPG’sinde düşman savaş ağalarını fethetmenin en iyi yolunu keşfedin!
 • Bu klan savaşlarında savaşçılarınızı ve askerlerinizi kral-imparator olarak yönetin! Birlik türünü seçin ve savaş alanında hayatta kalın: piyade, süvari, okçular, kuşatma veya bir karışım!

Lords Mobile APK Mod Son Sürüm İndir

Lords Mobile’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download Lords Mobile Mod Apk v2.26

Download Lords Mobile OBB

Google Play

Lords Mobile OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükleyin
 2. “Com.igg.android.lordsmobile” klasörünü çıkarın ve “Android / Obb /” klasörüne kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.26 sürümündeki yenilikler

 1. Günlük Görevler Eklendi (Daha fazla bilgi için Görev Panosuna bakın)
 2. Dragon Arena: Arena’ya girdiğinizde ücretsiz Dragonwing Boots alın. Ayrıldığınızda bunların süresi dolacak. Daha yüksek Ligler için azaltılmış Kale sayısı
 3. Darknest Yükseltmesi: Lv 6 Darknests eklendi! Lv 26+ Karanlık Esansları Alın! (Korunan Krallıklarda kullanılamaz) Aileler Ordu Yeteneklerini bazı Lv 5 Darknest’larda kullanacaklar
 4. Guild Bash: Etkinlik ödülleri artırıldı. Eklenen seviyeler. Loncalar, Guild Fest Gauntlet’lerine göre ilgili seviyeye girecekler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir