Lords & Knights 8.4.2 APK +Full Mod for Android

Lords & Knights hakkında özet

ad Lordlar ve şövalyeler APK
Yayımcı XYRALITY GmbH
En son sürüm 8.4.2
Platformlar Android 4.0
paket com.xyrality.lkclient
İndirme: Orijinal Lordlar ve Şövalyeler APK

Lords & Knights Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.9 puan aldı ve toplam 71.487 kişi oy kullandı.

Lords & Knights’ta diğer oyuncularla stratejik ittifaklar, şiddetli kampanyalar ve savaşların yanı sıra devasa kaleler sizi bekliyor! Ticaret yapın, görevleri tamamlayın ve teknolojileri keşfedin. Kalenizi korumak veya diğer şehirleri fethetmek için asil şövalyeler ordularını toplayın.

Lords & Knights Mod , ortaçağ stratejisi MMO’yu oynamak için ücretsizdir. İlk başta bir kalenin ve şövalyelerinin kontrolünü ele geçirirsiniz. Zaman geçtikçe, doğru stratejiyle bölgenizi bir imparatorluğa kadar genişletebilirsiniz. Düşmanlarınızın şehirlerini fethedin ve ortaçağ zamanlarının en güçlü hükümdarı olun.

Önemli

Şövalyeler ve ayak askerler gibi çeşitli ortaçağ birimlerini topla. Onları doğru strateji ve taktiklerle diğer lordlara karşı savaşa yönlendirin, böylece onları beklenmedik bir şekilde vurabilir veya kazançlı görevlere gönderebilirsiniz. Bu görevler arasında, soyguncuları kovmak, bir mızrak dövüşüne katılmak veya imparatorluğunuzun onuruna bir kale festivali yapmak gibi maceralar bulacaksınız.

Basit başlangıç ​​kalenizi, ortaçağda güçlü bir kaleye kadar geliştirin. Yaklaşan savaşlar için taktikler ve stratejiler geliştirirken, elinizdeki savaş için kaynaklara sahip olabilirsiniz. Cephaneliğinizi geliştirerek ve yeni teknolojiler araştırarak ordularınızı güçlendirin. Tahkimatı dikerek ya da kaynak üretiminizi geliştirerek bölgenizin savunmasını geliştirin. Strateji ve taktikler, savunmanızın yaratılmasının önemli bir parçasıdır ve onlara kral olarak karar verirsiniz!

Yüzlerce diğer oyuncu ile ortaçağ imparatorluğunuzun stratejisini ve yapısını planlamak için bir ittifak kurun veya mevcut bir ittifaka katılın. Saldırgan olmayan antlaşmalar yapabilir ve diğer ittifaklarla ittifaklar kurabilir veya birlikte savaş çağına girebilirsiniz. Bu ittifaklar içinde, örneğin savaş veya savunma bakanı gibi farklı roller üstlenebilir ve arkadaşlarınızla ve forumdaki diğer lordlarla ve canlı ittifak sohbetiyle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=_PsiJH2WrOA

Lords & Knights’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir