Lords & Knights 8.7.2 APK Full Mod for Android

Lordlar ve Şövalyeler hakkında özet 8.7.2 APK + Android için Mod

ad Lordlar ve Şövalyeler
Yayımcı
En son sürüm 8.7.2
Platformlar Android 4.0
paket com.xyrality.lkclient

genel bakış

Sevgili dostlar, Lords & Knights APK’sinin son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 5.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Lords & Knights MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 3,9 puan aldı ve toplam 71,511 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Lords & Knights’da diğer oyuncularla stratejik ittifaklar, şiddetli seferler ve savaşların yanı sıra devasa kaleler sizi bekliyor! Ticaret yapın, görevleri tamamlayın ve teknolojileri keşfedin. Kalenizi korumak veya diğer şehirleri fethetmek için asil şövalyelerin ordularını toplayın.

Lords & Knights Mod , orta çağ strateji MMO’sunu oynaması ücretsiz bir oyundur. İlk başta bir kalenin ve şövalyelerinin kontrolünü ele alırsınız. Zaman geçtikçe, doğru stratejiyle krallığınızı bir imparatorluğa kadar genişletebilirsiniz. Düşmanlarınızın şehirlerini fethedin ve orta çağın en güçlü hükümdarı olun.

Önemli

Şövalyeler ve piyadeler gibi birkaç ortaçağ birimi toplayın. Onları doğru strateji ve taktiklerle diğer lordlara karşı savaşa yönlendirin, böylece onları beklenmedik bir şekilde vurabilir veya kazançlı görevlere gönderebilirsiniz. Bu görevler arasında, soyguncuları kovmak, mızrak dövüşüne katılmak veya imparatorluğunuzun şerefine bir kale festivali düzenlemek gibi maceralar bulacaksınız.

Basit başlangıç ​​kalenizi orta çağda güçlü bir kaleye kadar geliştirin. Gelecek savaşlar için taktikler ve stratejiler geliştirirken, kalenizdeki savaş için kaynakları biriktirebilirsiniz. Cephaneliğinizi geliştirerek ve yeni teknolojileri araştırarak ordularınızı güçlendirin. Tahkimatlar kurarak veya kaynak üretiminizi geliştirerek krallığınızın savunmasını geliştirin. Strateji ve taktikler, savunmanızın yaratılmasının önemli bir parçasıdır ve bunlara kral olarak karar verirsiniz!

Ortaçağ imparatorluğunuzun stratejisini ve inşasını diğer yüzlerce oyuncuyla planlamak için bir ittifak kurun veya mevcut bir ittifaka katılın. Saldırgan olmayan antlaşmalar yapabilir ve diğer ittifaklarla ittifaklar kurabilir veya birlikte savaş çağına girebilirsiniz. Bu ittifaklar içinde farklı roller üstlenebilir, örneğin savaş veya savunma bakanı rolünü üstlenebilir ve forumda ve canlı ittifak sohbetinde arkadaşlarınız ve diğer lordlarla bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Lordlar ve Şövalyeler APK Mod Son Sürüm İndir

Lords & Knights’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

Download Lords & Knights Mod Apk v8.7.2

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

8.7.2 sürümündeki yenilikler

  1. YENİ DÜNYALAR: 4 yepyeni Dünya’nın yayınlanması yaz sezonunu başlatacak! Sert oyuncu tabanımız için zorlu bir mücadele.
  2. KAHRAMANLAR: 8.7.0 sürümünün yayınlanmasıyla birlikte yeni bir lord belirir ve “Yaz Etkinliği” sırasında kilidi açılabilir.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir