Lock’s Quest 1.0.480 Full Apk +Data for Android

Lock’s Quest hakkında özet

ad Kilit arayışı APK
Yayımcı HandyGames
En son sürüm 1.0.480
Platformlar Android 6.0
paket com.hg.locksquest
İndirme: Orijinal Kilit Görevi APK

Lock’s Quest Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.8 puan aldı ve toplam 123 kişi oy kullandı.

Kritik olarak beğenilen konsol başlığı Lock’s Quest Mod’un yeni nesil versiyonunda savunmanızı hazırlayın ve Clockwork kalabalıklarına karşı savaşın ! Kilise olarak oynuyorsun, krallık kuvveti ve hain Lord Agony tarafından yönetilen canlandırılmış bir Saat Ordusu arasında daha geniş bir savaşı tetikleyen köyünün işgaline tökezleyen bir çocuk.

Taretlerin, tuzakların ve özel saldırıların bir araya getirdiği bir düzine benzersiz haritada 75 günlük savaş boyunca ilerledikçe sürükleyici bir hikaye ortaya çıkıyor. Birinci sınıf bir film müziği, yeni yüksek çözünürlüklü portreler ve gözden geçirilmiş oyun ile oyunu benzeri görülmemiş bir kalitede yaşayın.

Önemli

  • REKLAMSIZ OYNA!
  • Capitol’unuzu yepyeni bir Sonsuz Mod – Antonia Defense’de savunmak için Kingdom Force birimlerini yerleştirin!
  • Zamanlanmış bir Clockwork saldırısına karşı savunmak için her gün surlarınızı inşa edin. İlerlemeyi durdurmak için düzinelerce Taret, Tuzak ve Yardımcı kullanın.
  • Bağlama duyarlı Özel Saldırılar ve çok çeşitli düşmanları etkileyen yıkıcı Süper Saldırılar kullanarak savunmalarınızla savaşın.
  • Elle çizilmiş sinema ve cutscenes tarafından anlatılan çok karakterli oyuncu kadrosuyla etkileyici bir hikaye aracılığıyla Kingdom Force ve Archineers’ın sırlarını ortaya çıkarın.
  • Tam tablet desteği

Lock’s Quest’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Lock’s Quest OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.hg.locksquest” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir