Live or Die 0.1.431 Full Apk + Mod + Data for Android

Live or Die: Zombie Survival Mod Macera Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 56.003 kişi oy kullandı.

OyunTakip.CoM uygulamasından genel bakış

Survivor, ölmediğine sevindik! Kıyamet, en az beklediğimiz zaman geldi, hayatta kalan, kalan tek şey acımasız hayatta kalma … Virüs salgını, hemen hemen tüm nüfusu, her bir hayatta kalanın zombilere karşı hayatta kalmak için savaşmak zorunda kaldığı ölü boş alanlardan başka bir şey bırakmadı. Biyolojik silah milyarları öldürdü ve diğerlerini ölü zombilere dönüştürdü. Ama hayatta kalan tek kişi sen değilsin! Bazı insanlar da ölüme karşı hayatta kalmak için savaşıyorlar. Bu kıyamette size yardımcı olmak için zaten çok ince yayıldık, ancak ölü çorak topraklarda hayatta kalmak için hayati bilgiler vereceğiz. Hayatta kalma mücadelesi acımasız olacak. Hayatta kal, keşfet ve kıyamet sonrası hayatta kalma hikayeni bir kurtulandan diğerine geçir! Bu hayatta kalma protokolünü al, kıyamet seni korusun!

Önemli

Hayatta kalan her kişi kıyamette kendine güvenmek zorundadır! Kendinizi geliştirin, binada evrimleşin, işçiliğinde evrimleşin, zırh ve silah kullanarak evrimleşin, ölü zombileri öldürmek için evrimleşin. Her gün kıyametin ölü çorak topraklarında ölü zombilerde hayatta kalıyorsunuz, daha zeki oluyor, ölü zombilerden kaçtığınız her mil sizi daha hızlı hale getiriyor, parçalara parçaladığınız her kafa sizi daha güçlü, hayatta kalan yapıyor. Evrimleyin, zanaat yapın, inşa edin, keşfedin, kaynakları toplayın – hayatta kalmayı öğrenin, hayatta kalmanız için savaşın! Zombiler arasında hayatta kalmak için evrimleşmelisin!

En iyi kurtulanlar bile uygun bir silah ve zırh olmadan kıyamet zombileri tarafından çevrelenerek ölecekler. Her gelişişinizde yeni silah ve zırh yapmak için daha fazla planın kilidini açacaksınız. Hayatta kalmanıza en uygun olanı bulun – zombileri yumruklayın, zombileri kesin, zombileri delin, zombileri parçalayın, zombileri vurun, zombileri ateşe verin, zombileri havaya uçurun! Neredeyse ölü zombileri daha da ölü yapın ve hayatta kalın. Bu zorlu kıyamette hayatta kalmak için ana kaynaklarınız ve binalarınız!

Silahınızda, hayatta kalanınızda ne kadar etkili olursanız olun veya zırhınızın ne kadar sert olduğu fark etmeksizin, kıyametten kurtulmak için dinlenmeniz gerekecek. Ölü kıyamet arazileri hayatta kalmak için sert bir yer, bu yüzden zombilere karşı kendi barınağını inşa etmeye başla! Duvarlar inşa etmek ve onları yükseltmek, tuzaklar kurmak, seçilemez kilitler hazırlamak – hepsi sizi ölü zombilerden korumak için yardımcı olur. Kıyamette zombilerden korunmak için barınağını inşa etmeye başla. Ölü çorak arazide güne kadar hayatta kalın, rahat bir yatakta gece hayatta kalın.

Barınağınızı inşa etmek ve hayatta kalmak için silah ve zırhı hazırlamak için kaynaklara ihtiyacınız var. Hayatta kalabileceğiniz her şeyi toplamak için ölü boş arazileri keşfedin ve süpürün. Tüm kaynaklar zombilere karşı hayatta kalmanız için çok önemlidir! Bina, işçilik ve yükseltme için onlara ihtiyacınız olacak. Zombiler sığınağınızı yok etmeye ve bir nefes alan daha hayatta kalan kişiyi ölü bir kurtulan haline getirmeye çalışacaktır. Ölü arazileri beklemeyin, hayatta kalmayın, araştırmayın ve süpürmeyin! Survive!

İndirme: Live or Die: Zombie Survival Apk Full Mod

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Live or Die: Zombie Survival’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod indir OBB indir

Live or Die: Zombie Survival OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.pgstudio.survival” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

  1. Başlangıç ​​mekaniği eklendi. Mia’dan bir hediye: bölgelerdeki ilk adımlarınızı kolaylaştırmak için bir hediye alın.
  2. Oyuna girme hatası giderildi.

Live or Die: Zombie Survival hakkında özet

ad Yaşamak ya da ölmek: zombi hayatta kalma APK
Yayımcı
En son sürüm 0.1.431
Platformlar Android 4.4
paket com.pgstudio.survival
İndirme: Original Live or Die: Zombie Survival APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir