Little Big Snake 2.6.2 Apk + Mod for Android Full

Küçük Büyük Yılan Mod Sıradan bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 39.812 kişi oy kullandı.

genel bakış

Görevleri tamamlamak, yeteneklerinizi yükseltmek ve diğer oyuncuları yok etmek için yarışmada yolunuzu açın. Boyutunuzu, becerilerinizi ve yeteneklerinizi artırmak için rakiplerinizin bıraktığı nektarı ve enerjiyi alın. Nihai Küçük Büyük Yılan’a doğru ilerledikçe besin zincirine doğru ilerleyin.

Önemli

Çukurdaki en büyük yılan olmak için günlük olarak diğer oyunculara meydan okuyun. Düşmanlarınızı etraflarında yılanla ve onları parçalayarak yok edin. Uyanıklarında kalan nefis nektarı yiyin ve seviyeleri, görevleri ve müttefikleri açmak için anahtarlar, eserler ve diğer öğeleri toplayın.

Küçük Büyük Yılan mobil nihai yılan tarzı oyun, çukura hoş geldiniz!

İndirme: Little Big Snake Apk APK

Little Big Snake’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Oyunda Ne var ne yok

  1. Tek oyun. Diğer oyuncular olmadan benzersiz oyun modu ve sinir bozucu gecikme yok. Güzel bir sessiz oyunun tadını çıkarın!
  2. Çok oyunculu oyun. Dünya çapında gerçek oyuncularla oynayın. Savaşları ve kooperatif oyunlarını sevenler için mükemmel bir seçim!

Mod İndir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir