Lime 2.88.0 Apk + Mod for Android Download

Lime Mod Seyahat ve Yerel Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 102.408 kişi oy kullandı.

genel bakış

Lime, # 1 elektrikli scooter ve bisiklet paylaşım uygulaması ile sürüşünüzü ve şehrinizi açın. İskeleye ücretsiz kiralık bisikletler, e-yardımcı bisikletler ve elektrikli scooterlar gibi mikro mobilite çözümlerimiz, sizi şehir genelinde veya kampüste götürmek için her zaman mevcuttur. Yakınınızda bir sürüş bulmak için dokunun, kilidini açmak için kodu tarayın ve gidin!

Lime ile asla trafik veya park istasyonu bulma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak ve taksi ya da araba paylaşımı maliyetinin bir kısmı için yolculuğunuzu güvenle varış noktanızda bırakabilirsiniz. Eğlenin, topluluğunuzla bağlantı kurun ve stilinizi gittiğiniz yere ulaşın. Kireç her zaman yolculuğunuz!

Uygulamayı indirin ve bugün başlayın!

Önemli

  • Sabah / akşam seyahatiniz
  • Arkadaşlarla sürmek
  • Toplu taşıma istasyonlarına gidiş-geliş
  • Sınıflara / sınıflardan yolculuklar
  • Seyahat ve turist grupları
  • Tarih geceleri
  • Kentsel şehrinizi keşfetmek istediğinizde
  • Her zaman şehirde eğlenceli, hızlı ve rahat bir sürüş istersiniz

İndirme: Lime Mod APK

Lime’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Kireç hakkında özet APK

ad Misket Limonu
Yayımcı Nötron Holding A.Ş.
En son sürüm 2.88.0
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir