Lily’s Garden 1.59.0 Apk + Mod for Android Download

Lily’nin Bahçe Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 555.399 kişi oy kullandı.

genel bakış

Sınırlı süreli tekliflerimizle Tatilleri kutlayın!

Romantik? Bahçe? Bulmacalar? EVET! Lily’s Garden hepsi bu ve çok daha fazlası. Bu yeni rahatlatıcı ve romantik ÜCRETSİZ maç-3 patlama oyunu ile bahçeyi yenileyin ve zorlu bulmacaları çözün!

Lily’nin büyük teyzesinin bahçesini eski ihtişamıyla yenilemesine ve zorlu patlama bulmacalarını çözmek için çiçekleri eşleştirmesine yardımcı olun. Lily renkli karakterlerle etkileşime girdiğinde bükülme ve dönüşlerle dolu romantik bir aşk hikayesine girin. Çiçekleri eşleştirin ve bahçe makyajınızı başlatın – temalı güçlendiricilerle oynayın ve düzinelerce özelleştirme seçeneği ile alanları yenileyin!

Gizli alanları keşfedin ve dekorasyon projeniz için yüzlerce çiçek arasından seçim yapın! Oturun, rahatlayın ve güzel bir romantik hikaye ile zenginleştirilmiş bu bulmaca oyununun tadını çıkarın! Makyajını hemen başlat!

Önemli

  • Hikayeye bağlanan eşsiz konumlarla bahçenizi YENİLEN, süsleyin ve genişletin!
  • Çiçekler EŞLEŞTİR ve bağımlılık patlama bulmaca seviyeleri yüzlerce çözmek!
  • Hikayede bükülmeleri KEYFİNİ ÇIKARIN ve gizli sırları ve gizemleri ortaya çıkarın!
  • Gizli nesneleri, düzinelerce çiçeği ile bahçeyi KEŞFEDİN ve gizli alanların kilidini açın
  • RELAX ve komik ve içten diyaloglarla romantik bir hikaye yaşayın!

İndirme: Lily’s Garden Apk APK

Lily’s Garden’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Lily’s Garden hakkında özet APK

ad Zambak Bahçesi
Yayımcı Dokunsal Oyunlar
En son sürüm 1.59.0
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir