Light-It Up 1.7.9.3 Apk Full Mod for Android

Işık yukarı 1.7.9.3 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Aydınlat
Yayımcı
En son sürüm 1.7.9.3
Platformlar Android 4.4
paket com.crazylabs.light.it.up
İndirme: Orijinal Light-It Up APK

Sevgili dostlar, size Light-It Up APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Arcade Android oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Light-It Up MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.1, toplam 126.325 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Uyarı: Bu oyun seni kanca OLACAKTIR – atlama oyunları hiç bu kadar korkunç bağımlılık olmamıştı. Senin gibi ufacık bir çöp adam için karanlık bir dünya ve ışık yakmanın ve renklerin parlamasını sağlamanın zamanı geldi.

Önemli

Çöp Adam vücudunuzu bir neon renkli şekilden diğerine sallayın, atlayın, çevirin ve kaydırın ve parlamasını ve aydınlatılmasını sağlayın.

Tüm atlama oyunlarının en eğlenceli şekilde, puanınızı yükseltmek için salıncak, atlama ve çevirme gibi yıldızları toplayın.

Bir çöp adam patronu gibi hissetmeye başladığınızda ve bu renk parıltısını sevdiğinizde, atlar, çevirir ve geçerken işler karmaşıklaşır (veya “yapışırsa”). Renkli şekiller hareket etmeye, dönmeye ve hatta patlamaya başlar ve ölümcül ani artışlar küçük çöp adam hayatınız için sürekli bir tehdit haline gelir.

Bir atlamayı kaçırırsanız, salıncağınız bir tozsa, flipiniz yerinde değilse veya bir sivri uç vurursanız… unutulursunuz!

Ne diyorsun çöp adam? Tüm atlama oyunlarının en parlaklarında sallanmaya, atlamaya, çevirmeye, ışıklandırmaya ve parlamaya hazır mısınız?

İndir Light-It Up APK Hileli En son sürüm

Light-It Up’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.7.9.3 sürümündeki yenilikler

Kesintisiz saatler süren eğlence için hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir