[Original] Download LEGO Legacy: Heroes Unboxed 1.1.13 Full Apk +Mod for Android

LEGO Legacy: Heroes Unboxed Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı, toplam 23.016 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

En sevdiğiniz LEGO® Minifigürleri ve setleri, şimdiye kadar toplanmış en yaratıcı sıra tabanlı savaş RPG’siyle kutudan çıkar!

Sevdiğiniz LEGO temalarından müthiş ikonik kahramanlar takımları oluşturun ve sizi açık denizlerden derin uzaya götürecek aksiyon dolu savaşlara hazırlanın.

Önemli

  • Hayallerinizdeki LEGO karışımını oluşturun! Her kahramanı benzersiz yetenekleri ve savaşları için kullanın ve RPG düşmanlarınızı parçalayın. Kazanan sıra tabanlı bir strateji ile takımınızı bir üst seviyeye taşıyın.
  • Hot Dog Man, Captain Redbeard, Ninjago’dan Lloyd, Cadı Willa, klasik Red Spaceman ve tonlarca gibi her dönemden ikonik LEGO kahramanlarla yeniden bir araya gelin! Her kahramanı harika yetenekler inşa etmek ve düşmanlarınızı tek bir vuruşta vurmak için eğitin!
  • LEGO City, LEGO Castle, LEGO Ninjago, LEGO Pirate ve LEGO Space⁠ dahil olmak üzere her LEGO temasından inanılmaz setleri yeniden keşfedin – daha fazlası ile! Yeni güç katmak ve takımlarınız için sinerjiler yaratmak için setler oluşturun ve sırlarını çözün.
  • Eşzamansız çok oyunculu savaşlarda diğer oyuncularla güçlerini birleştir! Çevrimiçi ekip ve PvP oyunu, bunu mevcut en ilgi çekici ve etkileşimli LEGO uygulamalarından biri haline getiriyor!
  • Heyecan, titreme ve yanaktaki mizah dolu bir yolculukta tamamen yeni bir LEGO dünyasına adım atın.

İndirme: LEGO Legacy: Heroes Unboxed Apk MOD

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

LEGO Legacy: Heroes Unboxed’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Lego Legacy: Heroes Unboxed hakkında özet

ad Lego legacy: Kutusuz kahramanlar APK
Yayımcı Gameloft SE
En son sürüm 1.1.13
Platformlar Android 4.4
paket com.gameloft.anmp.lego.heroes
İndirme: Orijinal LEGO Legacy: Heroes Unboxed APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir