Legend of Solgard 2.10.4 Full Apk -Mod Android

Legend of Solgard hakkında özet

ad Solgard efsanesi APK
Yayımcı
En son sürüm 2.10.4
Platformlar Android 4.4
paket com.king.solgard
İndirme: Orijinal Legend of Solgard APK

Sevgili dostlar, size efsane Solgard APK son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir rol yapma Android oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Legend of Solgard MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.5, toplam 110.715 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu eşsiz RPG’de, tüm dünyaların sonunu durdurmak ve onu Solgard’ın en efsanevi kahramanlarından biri haline getirmek için destansı mücadelesinde Embla’ya katılın. Solgard’ın gerçek bir efsanesi olmak için buz düşmanlarının ordularıyla savaşmak, efsanevi kötülerden ödüller almak, destansı Patronları yenmek ve kötülüğe karşı savaşı kazanmak için stratejiyi kullanın.

Önemli

 • Destansı fantastik yaratıklarla savaşın, canavar patronları yenmek ve sonsuz bir kışa karşı savaşı kazanmak için İskandinav mitolojisinden efsanevi Tanrıları çağırın.
 • Düşmanlarınızla savaşmak ve tüm buz girdaplarını kapatmak için Taktikler ve Strateji kullanın.
 • RPG becerilerinizi geliştirin ve Hero Arena’da savaşın.
 • Diğer oyuncularla birlik kur, RPG taktiklerini tartış, destansı Lonca Patronlarıyla savaşmak ve efsanevi hazineleri kazanmak için birlikte savaş.
 • Müttefikler toplayın ve Solgard’ın 5 alemindeki canavarları yenin.
 • Rakiplerinizi fethetmek için kahramanınızı ve ordunuzu büyütün ve güçlendirin.

Legend of Solgard’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

YouTube’da Fragmanı İzle

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.10.4 sürümündeki yenilikler

 1. World 5: NIFLHEIM’in kapılarını aç. Yeni stratejiler, yeni seviyeler ve yeni düşmanlar. Biraz buz atalım!
 2. Yazım Denetimi ile tanışın. Sun Spear (güçlendirilmesi gerekecek) ile birlikte beş yeni büyü kazanılabilir. Serbest / günlük sandıklarda bulunan sarf malzemeleri ve ustalık malzemeleri. Daha fazla bilgi için FB grubuna katılın!
 3. Geliştirilmiş idol kullanıcı arayüzü: Tüm uygun yaratıkları sıralayın, karşılaştırın, görün.
 4. Yakında: Heimdall Blót. Heimdall, Welkin ve Rattle Mage ile tanışın.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir