Legend of Solgard 2.11.0 Apk Full Mod for Android

Legend of Solgard hakkında özet

ad Solgard Efsanesi
Yayımcı
En son sürüm 2.11.0
Platformlar Android 4.4
paket com.king.solgard
İndirme: Orijinal Legend of Solgard APK

Sevgili dostlar, size efsane Solgard APK son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir rol yapma Android oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Legend of Solgard MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı ve toplam 111.167 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu eşsiz RPG’de, tüm dünyaların sonunu durdurmak ve onu Solgard’ın en efsanevi kahramanlarından biri haline getirmek için destansı mücadelesinde Embla’ya katılın. Solgard’ın gerçek bir efsanesi olmak için buz düşmanlarının ordularıyla savaşmak, efsanevi kötülerden ödüller almak, destansı Patronları yenmek ve kötülüğe karşı savaşı kazanmak için stratejiyi kullanın.

Önemli

 • Destansı fantastik yaratıklarla savaşın, canavar patronları yenmek ve sonsuz bir kışa karşı savaşı kazanmak için İskandinav mitolojisinden efsanevi Tanrıları çağırın.
 • Düşmanlarınızla savaşmak ve tüm buz girdaplarını kapatmak için Taktikler ve Strateji kullanın.
 • RPG becerilerinizi geliştirin ve Hero Arena’da savaşın.
 • Diğer oyuncularla birlik kur, RPG taktiklerini tartış, destansı Lonca Patronlarıyla savaşmak ve efsanevi hazineleri kazanmak için birlikte savaş.
 • Müttefikler toplayın ve Solgard’ın 5 alemindeki canavarları yenin.
 • Rakiplerinizi fethetmek için kahramanınızı ve ordunuzu büyütün ve güçlendirin.

En son sürümü indirin

Legend of Solgard’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

YouTube’da Fragmanı İzle 

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.11.0 sürümündeki yenilikler

 1. Freya blót festivali (yakında)
 2. Yeni yaratıklar! Freya ve Mekawyrm
 3. Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir