Learn 50 languages 11.7 Full Apk + Mod for Android

50 dil öğren hakkında özet

ad 50 dil öğren
Yayımcı 50LANGUAGES LLC
En son sürüm 11.7
Platformlar Android 4.0
paket com.goethe.f50languages
İndirme: Orijinal 50 dili öğren APK

Sevgili dostlar, size 50 dil APK APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Eğitim Android APP olduğunu ve 5.000.000’dan fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. 50 dil öğren için önerilen yaş MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.6, toplam 58.907 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Ana dilinizi kullanarak ücretsiz 50 dil öğrenin!

50languages.com size temel bir kelime dağarcığı sağlayan 100 ders içerir. Önceden bilgi sahibi olmadan, gerçek dünyadaki durumlarda kısa cümleleri akıcı bir şekilde konuşmayı öğreneceksiniz.

Önemli

50 dil, Ortak Avrupa Çerçeve seviyeleri A1 ve A2’ye karşılık gelir ve bu nedenle her tür okul ve öğrenci için uygundur. Ses dosyaları ayrıca dil okullarında ve dil kurslarında ek olarak etkili bir şekilde kullanılabilir. Okulda bir dil öğrenmiş yetişkinler 50 dil kullanarak bilgilerini yenileyebilirler.

50 dilde 50’den fazla dilde ve Almanca’dan İngilizce’ye, İngilizce’den İspanyolca’ya, İspanyolca’dan Çince’ye yaklaşık 3000 dil kombinasyonunda kullanılabilir.

100 ders, çeşitli durumlarda hızlı bir şekilde bir yabancı dili öğrenmenize ve kullanmanıza yardımcı olur (örn. Bir otel veya restoranda, tatilde, küçük konuşma, insanları tanıma, alışveriş yapma, doktorda, bankada vb.). Ses dosyalarını www.50languages.com’dan mp3 çalarınıza indirebilir ve her yerde dinleyebilirsiniz – bir otobüs durağında veya tren istasyonunda, arabada ve öğle yemeği molasında! 50 dilden en iyi şekilde yararlanmak için günde bir ders öğrenin ve önceki derslerde öğrendiklerinizi düzenli olarak tekrarlayın.

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

11.7 sürümündeki yenilikler

Hatalar düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Angry Birds Blast 2.1.6+Mod Full Download

Angry Birds Blast v2.1.6 + Mod – Fantastic and popular puzzle game Angry Birds Blast …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir