Last Shelter: Survival 1.250.174 Apk for Android Download

Last Shelter: Survival Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 1.337.738 kişi oy kullandı.

genel bakış

Last Shelter: Survival Mod , Devasa Çok Oyunculu, Zombi temalı strateji savaş oyunudur. Oyuncu, hayatta kalanların kıyamet zombi salgını tarafından harap olmuş bir dünyada hayatta kalmak zorunda oldukları küçük bir Sığınak liderinin rolünü üstlenecek. Üssünüzü kurun ve kendi imparatorluğunuzu geliştirin. Birliklerini eğit ve efsanevi kahramanları işe al. Üssünü savun ve düşmanlarına saldır. Şan ve şöhret için bitmeyen bir savaşta müttefiklerinize katılın.

Önemli

  • Dünyanın dört bir yanındaki düşmanlarla savaşın, imparatorluğunuzu büyüklüğe götürün ve son adam durana kadar savaşın.
  • Birimlerden haritalara ve kahramanlara kadar her şey çok gerçekçi görünüyor ve tam bir “Z gün” tipi deneyim yaratıyor.
  • Kesinlikle Ücretsiz Şehir Binası, tesislerin iyileştirilmesi, Ar-Ge, savaşçı ve kurtulan eğitimi ve güçlü kahraman alımı sadece yeni dünyayı fethetmek için yeni bir gün yaşamak için!
  • İster düşmanlarınıza uzaktan saldırmak, yakın mesafelerde savunma yapmak, ister üssünüzü veya çiftçiliğinizi geliştirmekten hoşlanın, tüm bunlarda size yardımcı olabilecek TON kahramanları var!
  • Birimler sadece fethedemez, Savaşçılar, Atıcılar ve Araçlar, bu Dünya Savaşı Z çorak araziyi yürümek için düşmanınızı ve kendinizi tanımanız gerekir
  • İster farklı sunuculara karşı olsun, ister evdeki cumhurbaşkanının unvanı için savaşıyor olun, elbette doğru insanları bulduğunuz sürece ittifakınız her zaman sizi destekleyecektir.

İndirme: Last Shelter: Survival Apk Mod

Last Shelter: Survival’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Destroyer Missile artık ralli puanlarını, Garnizon Üssünü ve kanalı sırasında yerleştirilen ittifak merkezini yok edebilir
  2. Kıyamet fetihleri ​​sırasında toplanan kaynak istasyonları, “İşgal” tıklandığında toprakları işgal edebilir.

Last Shelter: Survival APK hakkında özet

ad Son Barınak: Hayatta Kalma
Yayımcı Long Tech Network Sınırlı
En son sürüm 1.250.174
Platformlar Android 4.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Download Gods and Glory 4.6.1.0 -Gods and Glory” strategy game for Android!

Gods and Glory: War for the Throne – Gods and Glory: War for the Throne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir