Last Shelter: Survival 1.250.183 Full Apk for Android

Last Shelter: Survival hakkında özet

ad Son Barınak: Hayatta Kalma
Yayımcı
En son sürüm 1.250.183
Platformlar Android 4.0
paket com.more.dayzsurvival.gp
İndirme: Orijinal Last Shelter: Survival APK

Sevgili dostlar, size Son Barınak: Hayatta Kalma APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Son Barınak için önerilen yaş : Hayatta Kalma MOD’u 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.6, toplam 1.421.602 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Last Shelter: Survival Mod , Devasa Çok Oyunculu, Zombi temalı strateji savaş oyunudur. Oyuncu, hayatta kalanların kıyamet zombi salgını tarafından harap olmuş bir dünyada hayatta kalmak zorunda oldukları küçük bir Sığınak liderinin rolünü üstlenecek. Üssünüzü kurun ve kendi imparatorluğunuzu geliştirin. Birliklerini eğit ve efsanevi kahramanları işe al. Üssünü savun ve düşmanlarına saldır. Şan ve şöhret için bitmeyen bir savaşta müttefiklerinize katılın.

Önemli

 • Dünyanın dört bir yanındaki düşmanlarla savaşın, İmparatorluğunuzu büyüklüğe götürün ve son insanın duranına kadar savaşın.
 • Birimlerden haritalara ve kahramanlara kadar her şey çok gerçekçi görünüyor ve tam bir “Z gün” tipi deneyim yaratıyor.
 • Kesinlikle Ücretsiz Şehir Binası, tesislerin iyileştirilmesi, Ar-Ge, savaşçı ve kurtulan eğitimi ve güçlü kahraman alımı sadece yeni dünyayı fethetmek için yeni bir gün yaşamak için!
 • Düşmanlarınıza uzaktan saldırmak, yakın mesafelerde savunma yapmak veya üssünüzü veya çiftçiliğinizi geliştirmekten hoşlanın, tüm bunlara yardımcı olabilecek TON kahramanları var!
 • Birimler sadece fethedemez, Savaşçılar, Atıcılar ve Araçlar, bu Dünya Savaşı Z çorak araziyi yürümek için düşmanınızı ve kendinizi tanımanız gerekir
 • İster farklı sunuculara karşı olsun, ister evdeki cumhurbaşkanının unvanı için mücadele ediyor olun, elbette doğru insanları bulduğunuz sürece ittifakınız her zaman sizi destekleyecektir.

Download indirme linki

 Oyunun orijinal kurulum dosyasını veri ile indir – 261 MB

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.250.183 sürümündeki yenilikler

 1. Loncalar burada, kendinizi bir ittifaka asmayın
 2. Yeni oyun stilleri
 3. Yeni ödüller: Daha fazla kahraman çağırılmayı bekliyor
 4. Güçlü insanlar için güçlü araç!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir