Last Island of Survival 2.8 ApkFull Mod for Android

Last Island of Survival hakkında özet

ad Son Hayatta Kalma Adası
Yayımcı
En son sürüm 2.8
Platformlar Android 4.4
paket com.herogame.gplay.lastdayrulessurvival
İndirme: Orijinal Last Island of Survival APK

Sevgili dostlar, size son hayatta kalma adası APK’sının en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Last Island of Survival MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 3.7 puan aldı ve toplam 224.665 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Last Island of Survival Unknown 15 gün, aksiyon ve adrenalin ile dolu çok oyunculu bir hayatta kalma sandbox mobil oyunudur. Bu uzak ve kıyamet sonrası adada, tek amacınız hayatta kalmaktır. Ve bu hedefe ulaşmanızı engellemeye çalışacak birçok tehdit var! Açlık ve dehidrasyondan tehlikeli yaban hayatına, fırsatçı oyuncular ve diğer gizemli tehlikelere. Kaynak toplamanız, kendi üslerinizi inşa etmeniz, çeşitli el yapımı silahlar yapmanız ve kimsenin zor kazanılmış ganimetinizi çalmamasını sağlamanız gerekir.

Önemli

Son Hayatta Kalma Adası Bilinmeyen 15 gün, medeniyetle dolup taşan uzak adada geçiyor. Şimdi, sadece harabeler, garip bir şekilde yürüyen kanlar ve sola ve sağa gözetleme askeri helikopterler var. O zamandan bu yana ne kadar zaman geçti? Adanın merkezindeki bu gizemli laboratuvarla bir ilgisi var mı? Burada ne yapıyorsun ve ne kadar süre dayanabilirsin? Bulmanın bir yolu var! Medeniyetin son günlerinde adanın sırlarını ortaya çıkarmak için devasa açık dünya haritasını keşfedin, ancak en önemlisi değerli kaynaklar ve planlar için süpürün!

Bu çevrimiçi hayatta kalma mobil oyunda sadece oyun tarzınızı seçebilirsiniz. Güvenilir takım arkadaşları bulun ve adaya hükmedecek bir klan inşa edin ya da yalnız olmak, adı adanın netizenlerini korkutacak. Yeni arkadaşlar ve düşmanlar edin. Gökyüzü yüksek kaleleri inşa edin veya düşmanlarınızı patlayıcılarla havaya uçurun ve evlerine baskın yapın. Ne yapacağınıza sadece siz karar verirsiniz.

Bu büyük adayı keşfedin ve evinizi arayabileceğiniz yeri talep edin. Karlı Buz Tarlalarında rahat bir kulübe, Çölün eteklerini koruyan müthiş bir kale mi, yoksa keşifler için uygun bir şekilde yerleştirilmiş bir karakol mu olacak, kalbinizin istediği her şeyi inşa edin. Ama en kötü düşmanına dikkat et – pas ve çürüme. Dünyadaki bu son günlerde, yapılarınızı pastan korumak ve düşmanlarınıza karşı korumak için korumanız gerekecektir.

Last Island of Survival Unknown 15 günlük bir PVP odaklı çevrimiçi mobil oyundur ve sadece oyuncular yeni günün onlara ne getireceğine karar verir. Tüm adanın birleşimi ve acımasız bir kan banyosu birbirinden sadece bir adım uzaklıktadır. Tüm bu çevrimiçi hayatta kalma eylemi mobil cihazınızda! Savaşmaya hazır olun! Güvenilir silahlarınızı üretin veya pasla kaplı olanları bulun, bir grup toplayın veya yalnız bir kurt olun, hayatınız için savaşın veya yok olun. Düşman kalelerine baskın yapın ve onlardan değerli ganimet çalın. Görev çağrısına cevap veren askeriyle savaşın. Emprenye edilemez kaleler inşa edin ve onları klanınızla koruyun. Fırsatlar çok büyük, sadece hayatta kalmanız ve onları almanız gerekiyor.

En son sürümü indirin

Last Island of Survival’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.8 sürümündeki yenilikler

  1. Yeni AI sistemi eklendi. Taretin ve araçların silahı önce oyunculara, sonra da canavarlara saldırır.
  2. Aracın sıfırlama mantığını optimize edin.
  3. Alışılmadık ölümü düzeltin ve avcı kanadı yağ eksikliği olduğunda hatayı alın.
  4. Tabanın yapı sınırları 200’e, diğer binalar 800’e döndü.
  5. Anti-Cheat sistemi güncellendi.
  6. Oyun optimizasyonu ve hata düzeltmeleri.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir