Last Hope Sniper – Zombie War 2.0 Apk + Mod for Android Download

Son Umut Keskin Nişancı – Zombi Savaşı Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 182.049 kişi oy kullandı.

genel bakış

Mobil cihazlarda en iyi fps keskin nişancı atış oyunlarından birine hazır olun! Şimdi bu çevrimdışı ve ücretsiz zombi keskin nişancı savaş oyunu indirin!

Son Umut’un kıyamet çorak dünyasına girme ve girme zamanı. Zombiler, akıncılar ve kısır ölümcül düşmanlar çorak topraklarda dolaşıyor. Hayatta kalanları kurtarmak ve hayatta kalmak için öldürmek, sadece bu hikaye odaklı birinci şahıs nişancı oyununda dünyayı kurtarabilirsiniz.

Sen ve keskin nişancı tüfekleri, saldırı tüfekleri, tabancalar ve el bombaları ve roketatarlar da dahil olmak üzere pek çok epik beceri cephaneliği son kurtulanlar ve tam bir pandemik zombi virüsü salgını arasında duruyor.

Kendinizi hazırlayın, hedefinize odaklanın ve atış oyunları türünde en iyi keskin nişancı olduğunuzu kanıtlamak için silahınızı ateşleyin. Zombi öldürmek ve bu Durmadan Eylem Zombi FPS kıyamet dünyasında yolumuzu mücadele.

Önemli

  • Sürükleyici hikaye tabanlı görevler: 150’den fazla görev ve yenisi her zaman eklenir!
  • Zengin ve ayrıntılı ortamlar: Şehir sizin savaş alanınız haline geldi! Bu savaşta çok çeşitli yerlerde arkadaşlarınızı ve ailenizi korumak için savaşmanız gerekiyor.
  • Gerçekçi ölüm ve etki animasyonları: Düşmanlarınızın uçup gittiğini ve arabalara, fıçılara ya da kaldırımda düz bir şekilde çöktüğünü görün!
  • Değerli kasalardan beceri kartları toplayın: 25’ten fazla beceri ve yenileri her zaman eklendi! Roketatar, şok mermi, zehir bombaları, füze saldırısı ve güç kalkanı sadece birkaç isim.
  • Yükseltilebilir zombi öldürme silahları: Kıyamet kapınızın önünde olduğunda, ona karşı durmak için güçlü silahlara ihtiyacınız olacak!
  • Atış kamerasını öldür: Keskin nişancı mermisini öldürmeye doğru ilerlerken izleyin. Olduğunuz yetenekli nişancı olarak el işçiliğinize yakından bakın!
  • Hazır. Amaç. Ateş! Kolay ve sezgisel kontroller: Oyun sizi geri çekmeden olabileceğiniz en iyi keskin nişancı olun!
  • Çevrimdışı Oyun: İnternet düştüğü için oynamayı bırakmayın. Çevrimdışı oyna ve bu FPS oyununun tadını her zaman ve her yerde çıkar!

İndirme: Last Hope Sniper – Zombie War Apk Mod

Last Hope Sniper – Zombie War’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Hata düzeltmeleri ve diğer iyileştirmeler

Son umut keskin nişancı – zombi savaşı hakkında özet APK

ad Son Umut Keskin Nişancı – Zombi Savaşı
Yayımcı JE Yazılım AB
En son sürüm 2.0
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir