Last Day on Earth: Survival 1.16.3 Apk Mod Full indir

Last Day on Earth: Survival bir aksiyon, kum havuzu, zombi, MMO oyunudur ve Play Store’da bulunan en iyi aksiyon hayatta kalma video oyunlarından biridir. Bu oyunu bir hafta oynadıktan sonra, bu incelemede paylaşacağımız bazı düşüncelerimiz var. Hadi içine girelim.

Arsa

Bu oyunun konusu çok uzun değil, oyun bir enfeksiyonun salgını olduğu ve insan ırkının çoğunu yok ettiği kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Bu enfeksiyon, insanları şimdi hayatta kalanları öldürmeye çalışan zombilere dönüştürdü ve hayatta kalan olarak, amacınız hayatta kalmak ve zombilere karşı direnmek.

Oynanış

Oyun, karakterinizi küçük binalarla bir arsa içinde bulacağınız yerden başlar. Burada oyuna başlamak için ilk öğeleri bulacaksınız, burada binaları ve diğer şeyleri inşa etmek için bir dizi öğe toplayabilirsiniz. Haritada hayatta kalmak için birçok şey yapabilirsiniz, örneğin bir Balta inşa edebilir ve daha sonra evleri ve diğer yapıları inşa etmek için ağaçları kesmek için bu Baltayı kullanabilirsiniz. Dahası, yiyeceklerinizi ve diğer eşyalarınızı saklamak için evde kutular da oluşturabilirsiniz. Kısacası, hayatta kalmak için çeşitli şeyler yapabilirsiniz ve bu, oyunu oynamak için daha eğlenceli hale getirir.

Ayrıca sonunda zombileri ve avınızı öldürmek için kullanacağınız silahları da toplayacaksınız. Bulacağınız ve kullanacağınız düzinelerce ölümcül silah var. Mızraktan modern Glock-17’ye, klasik Skill kırıcıdan gelişmiş Harca kadar. Zombilere karşı kendinizi korumak için zırhı da donatabilirsiniz, ancak zombilerin verdiği zararı alırken direnci azalacaktır.

Oyunda, bir yerden diğerine seyahat etme hızınızı artıracak ve haritadaki ek yerlerin kilidini açacak ulaşım araçlarınızı da inşa edeceksiniz. Taşıma araçlarını inşa etmek için, farklı eşyalarını toplamanız ve daha sonra bunları taşımalarınızı oluşturmak için birleştirmeniz gerekir. Chopper, ATV ve Zombie Truck gibi çeşitli araçlar mevcuttur.

Oyunda, sonunda araçlar, mobilyalar, binalar ve silah modifikasyonlarını oluşturmak için kullanacağınız birçok Blueprints de toplayacaksınız. Plan bölümünde 119’dan fazla öğe bulunmaktadır. Karakterinizin seviye yükseltmesini her aldığınızda puanları değiştirerek planları toplayabilirsiniz.

Oyunda, asıl amacınız oyunda ilerledikçe genişleyeceğiniz iyi bir temel oluşturmaktır. Bu yolculukta, dünyadaki diğer oyuncularla da etkileşime gireceksiniz. Bir hayatta kalma oyunu olduğundan, hayatta kalmak için yiyecek, su vb.Gibi kaynaklara sahip olmanız gerekir. Genel olarak, harita üzerinde, işçiliği için öğeleri almak için ziyaret edip keşfedebileceğiniz birçok yer var. Çeşitli zombilerle karşılaşacağınız ziyaret edebileceğiniz enfekte ormanlar da vardır. Onlarla yüzleşmek için cesarete sahip olmanız şartıyla oyunda yeterli zorluk var.

Oyundaki diğer bir zorluk, diğer hayatta kalma oyunları gibi envanter yönetimidir, bulduğunuz her şeyi taşıyamazsınız ve ihtiyaçlarınıza göre şeyleri seçmek zorunda kalacaksınız. Örneğin, bir ev inşa ediyorsanız, elektronik eşyaları toplamak sizin için işe yaramaz. Eğer oyunda hayatta kalmak istiyorsanız, o zaman doğru seçim doğru öğeyi seçmek zorunda kalacak.

Dünyadaki Son Gün: Hayatta kalma, hayatta kalma becerilerinizi test ederken bulacağınız diğer sanal alan oyunlarından oldukça farklıdır ve hata yaparsanız hayatta kalmanız zor olacaktır. Oyundaki ilerleme de çok hızlı değil, kaynakları toplamak zaman alacak. Bir yerden başka bir yere seyahat etmek enerji noktalarını alır, yürüyebilir veya koşabilirsiniz, her iki şekilde de enerji tüketir ve enerjinin yenilenmesi biraz zaman alır. Koşmak, yürüyüş arasında daha fazla puan tüketir, böylece oyun arasında mola veriyorsanız, karakterinizi bir yerden başka bir yere taşıyarak taşıyın, biraz zaman alacak ve farklı görevleri yerine getirmek için karakterinizi kullanabilirsiniz. Oyun aynı zamanda işleri sizin için kolaylaştıran uygulama içi satın alımları da içeriyor, ancak gerçek dünya parasını harcamadan oyunda oldukça ilerleyebilirsiniz.

Kontroller

Bu oyunda kontroller oldukça basittir, kaynakları otomatik olarak toplamak için kullanabileceğiniz Otomatik düğmesi ile birlikte ekranın sol tarafındaki sanal joystick’i alırsınız. Ekranın sağ tarafında bir seçim düğmesi ve otur düğmesi bulunan bir saldırı düğmesi vardır. Ekran ayrıca sağ üst köşede haritanın daha geniş bir görünümünü sağlayan sanal haritayı içeriyor ve ayrıca hareket ettiğiniz yönü ve zombilerin konumunu gösteriyor.

Grafikler

Oyun, etraftaki şeyleri görmeyi çok daha kolay hale getiren kule manzarasını sunuyor. Çevre, detaylara ve canlı renklere iyi bir dikkat gösterir. Öğelerin de yeterli detayı var ama çok iyi değil. Oyunda iki grafik seçeneği var: Low ve Ultra. En iyi grafikleri istiyorsanız, Ultra Grafikleri kullanmalısınız.

Sonuç

Last Day on Earth: Survival çok iyi bir oyundur ve oyunu aylarca sıkılmadan oynamanıza izin veren çok fazla içeriğe sahiptir. Oyun, oyunu daha zorlu ve eğlenceli hale getiren benzersiz bir işçiliği sistemi ile harika bir oyuna sahiptir. Ayrıca iyi optimize edilmiş kontrollere ve harika grafiklere sahip, eksik olduğu tek alan savaş. Görüşümüze göre, savaşta, eylemleri kaydetmek için bir tür hızlı animasyon olmalıdır. Genel olarak, birçok zorlukla hayatta kalma oyunlarını sevenler için harika bir oyun. Biz tavsiye ediyoruz.

Son Gün Dünyada Nasıl Kurulur: OBB veri dosyası ile Survival APK

  1. APK cihazınıza yükleyin.
  2. OBB dosyasını /SDCARD/Android/obb/zombie.survival.craft.z dosyasına çıkarın . OBB dosyasının ( main.500546.zombie.survival.craft.z.obb ) zombie.survival.craft.z klasöründe bulunduğundan emin olun .
  3. Oyunu tekrar başlatın. Zevk almak!

İndirme: Last Day on Earth: Survival Mod latest 1.16.3 Android APK

Google Play Store ve Apkdone.com’a giderek Last Day on Earth: Survival’ı Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Sadece Apkdone’da Last Day on Earth: Survival’ı indirin ve yükleyin. Oyun, isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar ve bazı normal reklamlarla birlikte gelir, ancak oyun deneyimleriniz üzerinde çok fazla etkisi olmaz. Ayrıca, oyunda daha sonra başka öğeler de satın alabilirsiniz.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir