Last Day on Earth: Survival 1.17 Full Apk- Mod for Android- Data

Last Day on Earth: Survival hakkında özet

ad Dünyadaki Son Gün: Hayatta Kalma
Yayımcı
En son sürüm 1.17
Platformlar Android 4.1
paket zombie.survival.craft.z
İndirme: Orijinal Last Day on Earth: Survival APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Last Day on Earth: Survival APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Dünyadaki Son Gün için önerilen yaş : Hayatta Kalma MOD’u 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.4, toplam 3.769.734 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Last Day on Earth’ün hayatta kalma atıcısı kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor: 2027’de dünya, neredeyse tüm insan ırkını yok eden bilinmeyen bir enfeksiyon salgını gördü. Ve burada bitmedi. Tüm bu ölüler zombilere dönüşmeye başladı ve kanlarında direnci olan bu hayatta kalan birkaç kişi, bir zamanlar büyük dünyanın kalıntıları üzerinde hayatta kalmaya çalışıyor.

Önemli

Ve şimdi karakterinizin hayatta kalması sadece sizin gücünüzde! Karakterinizin açlık ve susuzluk gibi yaşam istatistiklerini takip edin, işçiliği için değerli kaynaklar toplayın, silahlar oluşturun ve farklı tiplerde nakliye yapın veya elinizde olanı kullanın: bir yarasa veya yol işareti. Düzinelerce… yüzlerce… binlerce zombiyi öldürmek için her şey işe yarayacak!

Sadece gücünüzle değil aynı zamanda kurnazlığınızla davetsiz misafirlerinizi yenerek tuzaklarla istihkâmlar inşa edin ya da nadir yağma ve kaynaklar uğruna hayatta kalan diğer bölgelere baskın yapın. Sonuçta insanlar hayatta kalmak için her şeyi yapabilir.

Sert hayranların zorlu mevsimlik yerlerde yapacakları çok şey var. Çaresiz bir yolculuğa çıkmadan önce, vahşi hayvanları avlamak ve mutasyona uğramış zombi kalabalığını yok etmek için hayatta kalanınızı en ezici silahla donatın. Üretim için uygun olan bir ulaşımda mevsimlik bir yere ulaşılabilir. Ayrıca, haritanın batısında duvarı geçerseniz, özel bir kostümle çevrimiçi bir yere girersiniz, diğer oyuncularla etkileşime girebilirsiniz.

Dünya Modunda Son Günün geniş ve derinleşmiş dünyasını keşfedin ! Kahramanınızı yükseltin, evinizi donatın, terk edilmiş bölgeleri yağmalayın, vahşi hayvanları ve diğer hayatta kalanları avlayın – yeni dünyanın yeni kuralları var.

En son sürümü indirin

Last Day on Earth: Survival’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir OBB’yi indir

Last Day on Earth: Survival OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Zombie.survival.craft.z” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.17 sürümündeki yenilikler

 1. Birlikte yaşamanın 3 yılını kutluyoruz!
 2. Crazy Fair tatil mekânının merkezidir.
 3. Fuar faaliyetleri arasında türkiye yarışları, dövüş kulübü, falcılık ve çok daha fazlası var.
 4. Kendinle yarış! Turnuvalara katılın ve harika ödüller kazanın.
 5. Sezon geçişinde itibar sistemi.
 6. Yeni havalı bisikletler ve sırt çantaları.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir