Kung Fu Clicker 1.13.0 Full Apk- Money Mod for Android

Kung Fu Clicker hakkında özet

ad Kung Fu Tıklayıcısı
Yayımcı PIKPOK
En son sürüm 1.13.0
Platformlar Android 4.1
paket com.pikpok.dojo.play
İndirme: orijinal Kung Fu Clicker APK

Sevgili dostlar, size Kung Fu Clicker APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 500.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Kung Fu Clicker MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 10.972 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Eski ihtişamıyla bir dojoyu yenileyin ve Kung Fu Clicker ile dövüş sanatları ustası olun!

Shadow Fang çetesi dojo mahallesini mahvediyor. Onlarla savaşmak ve dojo’unuzu saldırılarına karşı savunmak size kalmış! Dojo yatırım yapmak ve boş kar büyümesine izin için dokunun. Daha sonra kung fu ve karate sanatlarında öğrencileri eğitmek ve dövüş sanatları ustalarını işe almak için daha büyük ve daha iyi odalar inşa etmeye devam edin. Diğer kung fu klanlarına karşı yarışarak, skor tablolarına tırmanarak ve prestijli bir siyah kuşak kazanarak dojo’nuzu eski ihtişamına geri döndürmek için savaşın.

En son sürümü indirin

Kung Fu Clicker’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.13.0 sürümündeki yenilikler

  1. YENİ: Yeni efendi Layla Sting’in zehirli öpücüğüne dikkat et
  2. Çeşitli hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir