Kraken Land 1.6.7 Apk Full Mod for Android

Kraken Land hakkında özet

ad Kraken Land
Yayımcı
En son sürüm 1.6.7
Platformlar Android 4.1
paket com.honikougames.lilkraken
İndirme: orijinal Kraken Land APK

Sevgili dostlar, size Kraken Land APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Macera Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Kraken Land MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.3, toplam 7.701 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Kraken Land’in dünyasına hoş geldiniz. Düşmanlarını koşan, zıplayan ve yok eden küçük bir kraken enkarne eder. Platform, macera ve aksiyonu birleştiren farklı seviyeleri keşfedin. Gücünüzü artırmak için inanılmaz ödüllerin kilidini açar!

Kraken Land ücretsiz bir oyun, harika bir platform oyunu ama aynı zamanda daha fazla eylem ile inanılmaz bir macera oyunu. Patron çözmek için bulmaca gibidir. Her öldüğünüzde bir can kaybedersiniz, dikkatli olun! Bir sonraki platforma yeterince atlıyor musunuz? Çekiçten geçmek için yeterli yeriniz var mı?

Önemli

 • Daha da fazla macera için şaşırtıcı seviyelerin kilidini açın
 • Günlük mücadeleyi üstlenir ve ödüller alır
 • Nesneleri daha fazla eğlence için kullanır
 • Çevrimiçi arkadaşlarınızla puanlarınızı karşılaştırın
 • Yenilikçi oyun ile oynayın
 • Ultra akıcı oynanış için 60 fps’ye kadar!
 • Daha ileri uçmak için martılarınızı geliştirin
 • Daha fazla işlem için TNT’nizi artırın
 • Ses bariyerini geçmek için nitro kullanın
 • Her seviyede görevler

En son sürümü indirin

Kraken Land’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.6.7 sürümündeki yenilikler

Hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir