Klondike Adventures 1.67.1 Apk +Mod for Android

Klondike Adventures hakkında özet

ad Klondike maceraları APK
Yayımcı VIZOR APPS LTD.
En son sürüm 1.67.1
Platformlar Android 4.4
paket com.vizorapps.klondike
İndirme: Orijinal Klondike Maceraları APK

Klondike Adventures Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 601.891 kişi oy kullandı.

Cesur Kate ve macera meraklı Paul ile birlikte Alaska’nın vahşi bölgelerini KEŞFEDİN. Vahşi doğada güçlü ve müreffeh bir çiftlik ve şehir inşa edin. Bu oyunda her şey var

Önemli

  • Fabrikalar ve çiftlikler ile gelişmekte olan bir şehir İNŞA EDİN, kaynaklar için madencilik yapın ve şehriniz tarafından gelen yerlilerden seyahatler, görevler, yeni binalar ve siparişler için ihtiyacınız olan her şeyi yapın.
  • Vahşi ÇİFTLİK! Hayvanları yetiştirin ve mahsulleri toplayın, kendiniz ve ticaretiniz için yiyecek ve giyecek yapın.
  • Komşu çiftlik sahipleriyle rekabet edin ve tüm oyuncular arasında düzenlenen zamanlı etkinlikler sırasında mümkün olduğunca çok zanaat ve çiftlik siparişi alın!
  • Zorlu görevlerin KİLİDİNİ AÇ! Kaşiflerin Kate ve Paul’un gizemleri çözmelerine ve seyahat ettikleri her kasaba veya köyde antik kalıntılar inşa etmelerine yardımcı olun.
  • Çiftliğinizde ve diğer yerlerde eğlenceli mini oyunlar OYNA!
  • Çeşitli yerlerin nefes kesen manzaralarını ve manzaralarını KEYFİNİZ! Küçük kuzey kasabanızın ve oyun dünyasının her köşesi doğa ve tarihin harikalarıyla doludur!
  • Olağanüstü oyun karakterleriyle tanışın ve bir kasabadan diğerine yolculuklarınızda etkileyici hikayelerini dinleyin!

Klondike Adventures’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

İndir

 

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir