King’s Raid Hileli Apk3.83.2 Mod indir

King’s Raid Mod Apk iyi bir RPG sporudur. Etkinlik çok oyunculu ve Android’deki hücre birimleri için tasarlanmıştır. Birbirini engelleyebilecek karanlık ve hafif güçler arasındaki çatışma ile ilgilidir. Savaştan daha önce kişi, hangi karakterlerin oyuna katılacağına karar vermek zorunda. Zafere uygun alternatif karar verecek. Yüzleşme tekniğinde oyuncu savaşı izleme yeteneğine sahip olacak, çünkü kahramanların eylemleri bilgisayarlı modda olacak. Arsaya hatırı sayılır bir zaman ayrılmıştır. Spor anime türünde yapılır ve teknik elemente gelince, iyi derecede yapılır.

King’s Raid – güneş ışığı ve karanlık güçleri arasındaki savaşı anlatan Android birimleri için çok oyunculu RPG. Konu mükemmel ve kötü güçler arasındaki savaşa ilişkin. Ordular genellikle ölmek için her zaman engellemezler. Savaşın başlangıcından daha önce, komutan savaşta hangi savaşçıların katılacağını seçmelidir, bunun sonucunda savaşı kimin kazanacağına bu alternatif bağlıdır. Savaş sırasında kişi sadece seyrini gözlemleyebilir – karakterlerin tüm eylemleri mekanik olarak gerçekleşir. Katılımcı sadece belirli uzmanlığı kullanabilir, ancak belirli bir canlılık birikimi esastır. Hikaye pazarlama kampanyasına daha sık harcanmaz. Genellikle Çevre’ye gitmenin ve farklı gerçek oyuncuların öğeleriyle savaşmanın değeri vardır. Teknik olarak, zorluk aşırı derecede yapılır. Grafik öğesi anime türünü hatırlatır ve müzik, destansı doğasıyla büyüleyici oyunu tamamen geliştirir.King’s Raid APK MOD – bu tür girişimlerin takipçileri tarafından takdir edilebilecek rol oynayan video oyunları stilinin faul danışmanı değil.

King’s Raid – gerçek zamanlı olarak gerçekleşen savaşa katılın ve yenilmez akıncı grubunuzu toplayın. Sporda tanıtılan karakterlerden kahramanınızı seçin ve ona tekil bir görünüm ve yetenekler sağlayın. Savaşacağınız ve sağlam rakipleri yeneceğiniz bir yolculuğa çıkın. En az 9 oyuncu aynı anda sporu oynayabilir ve patronları önleme, baskın yapma, zor rakipler veya bir dünya patronunu yenme ile birlikte oldukça fazla görev yapabilir. Zafer için en iyi yolu açabilecek uzmanlığınızı ve yeteneklerinizi savaşta kullanın. Tamamen farklı uzmanlığı karıştırın ve en yüksek yeteneğe ulaşın. Kalan savaşa katılın ve tüm rakiplerinizi yenin.

King’s Raid, oyunculara barışçıl topraklarda işgal edilen karanlık bir orduya karşı savaştaki hayati rollerden bazılarını sağlayan Asya tipi grafiklerle büyüleyici bir rol yapma mücadelesi. Heyecan verici savaşlar, karakter pompalama, yolculuk ve keşif, harika yaratıklar ile karşılaşmalar ve çok daha fazlasını bir araya getirmek, istisnasız tarzın tüm takipçilerini memnun edecektir. PvP modu, taktik ve stratejik becerilerini ve uzmanlıklarını göstermeleri için yeni alternatifler açacak. Koğuş kahramanlarının özelliklerini doğru bir şekilde karıştırma gücüne ek olarak.

Bağlantılar İndir

Mod Apk

Ayna # 2 (MOD)

GOOGLE PLAY DOWNLOAD INDIR

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir