King’s Empire 2.7.0 Full Mod APK

King’s Empire hakkında özet

ad Kralın imparatorluğu APK
Yayımcı YoFun.LTD
En son sürüm 2.7.0
Platformlar Android 4.0
paket com.tap4fun.kings_empire
İndirme: Orijinal Kral İmparatorluğu APK

Kral İmparatorluğu Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 222.815 kişi oy kullandı.

78 ülkede yer alan ve dünya çapında 8 milyondan fazla oyuncunun oynadığı en popüler çevrimiçi strateji oyunlarından biri. Gelin ve ŞİMDİ Oyna! İnsanlarınıza önderlik edin ve dünyanıza Fethetmek için rakipsiz bir imparatorluk kurun Kendi diyarınızın kralı olun!

Önemli

  • Güçlü müttefikler ile EPIC PVP savaşlarını kazanın. Çevrimiçi milyonlarca oyuncuyla ULTIMATE ittifaklarını kurun ve krallıkları fethedin.
  • Piyade, okçu, süvari, büyücü, büyücü ve daha fazlasının askerlerini ÖZELLEŞTİR;
  • Ordunuzu diğer krallıklara karşı SALDIRI ve SAVUNMAYA hazırlayın. Efsanevi savaşlar planlayın ve Onur Listesi’nde yer alın.
  • Gerçek zamanlı müzayede evinde TİCARET kaynakları. İş yeteneklerinizi gösterin ve kaynaklarınızı yönetmek için akıllı kullanın.
  • Gizemli kara büyüyü keşfedin. SUMMON ejderha runes askerlerini güçlendirmek için.
  • Kaynak üretimini, askeri gücü ve savunma gücünü artırmak için bir dizi teknolojiyi ARAŞTIRIN;
  • Kaynak elde etmek için şehir devletlerinin ve köylerin kontrolünü elinize alın ve bölgenizi zafere taşıyın

Kral İmparatorluğu’nu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir