King’s Empire 2.7.2 Mod Full APK

King’s Empire hakkında özet 2.7.2 APK + Android için Mod

ad Kral İmparatorluğu
Yayımcı
En son sürüm 2.7.2
Platformlar Android 4.0
paket com.tap4fun.kings_empire

genel bakış

Sevgili dostlar, size King’s Empire APK’sının son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 10.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. King’s Empire MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,3 puan aldı ve toplam 222,831 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

78 ülkede gösterilen ve dünya çapında 8 milyondan fazla oyuncu tarafından beğenilen en sıcak çevrimiçi strateji oyunlarından biri. Gelin ve ŞİMDİ Oynayın! Halkına liderlik et ve dünya FETHİNE başlamak için rakipsiz bir imparatorluk inşa et. Kendi krallığınızın KRALI olun!

Önemli

 • Güçlü müttefiklerle EPIC PVP savaşlarını kazanın. Çevrimiçi milyonlarca oyuncuyla ULTIMATE ittifakları kurun ve krallıkları fethedin.
 • Piyade, okçu, süvari, sihirbaz, büyücü ve daha fazlasından oluşan askerlerinizi ÖZELLEŞTİRİN;
 • Ordunuzu diğer krallıklara karşı SALDIRIYA ve SAVUNMAK için hazırlayın. Efsanevi savaşlar planlayın ve Onur Listesi’nde yer alın.
 • Gerçek zamanlı müzayede evinde kaynakları TİCARET. İş yeteneğinizi gösterin ve kaynaklarınızı yönetmek için akıllıları kullanın.
 • Gizemli kara büyüyü keşfedin. SUMMON ejderha koşusu askerlerinizi güçlendirmek için.
 • Kaynak üretimini, askeri gücü ve savunma gücünü artırmak için bir dizi teknolojiyi ARAŞTIRIN;
 • Kaynak elde etmek için şehir devletlerinin ve köylerin kontrolünü ele alın ve şan için bölgenizi GENİŞLETİN

King’s Empire APK Mod Son versiyonunu indirin

King’s Empire’ı indirme bağlantısını yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.7.2 sürümündeki yenilikler

 1. İçeriği Güncelle: Yepyeni Kahraman Alım özelliğimiz artık kullanılabilir! Nadir Kahraman Parçacıkları ve çeşitli eşyaları ücretsiz alma şansı var!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir