Kingdom Two Crowns 1.1.2 Full Apk +Mod for Android

Krallık İki Kron Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,6 puan aldı, toplam 187 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.CoM uygulamasından genel bakış

Kingdom Two Crowns güzel, modern bir piksel sanat estetiğine sarılmış minimalist bir his ile yan kaydırma mikro strateji oyunudur. Steed’in üstündeki bir hükümdar rolünü oynayın ve sadık konuları işe alın, krallığınızı inşa edin ve madeni paralarınızı ve tacınızı çalmak isteyen açgözlü yaratıklardan koruyun.

Önemli

Yepyeni kampanya modunda, hükümdarlar şimdi açgözlülüğü yenmek için bir yol bulana kadar zaman içinde duran bir krallık kurmak için çalışmalılar. Derinlerde gizlenmiş yeni bağlar ve sırlar keşfetmek için ortamları keşfedin.

Ama tek başına hükmetmek zorunda değilsin! Kingdom Two Crowns’a kooperatif oyunu tanıtan, hükümdarlar artık yalnız bir deneyim arasında seçim yapabilir veya bir arkadaşınızın yardımını arayabilir, diğer monarşınızın yanında otururken klasik bölünmüş ekranda yerel olarak birlikte çalışabilir veya hatta cihazın karşı taraflarında karşı karşıya gelebilir masa kümesi özel mobil özelliği.

Daha fazla temalı ayarlarla yayın sonrası güncellemelerde Kingdom Two Crowns’ta keşif, keşif ve strateji hissini canlı tutmaya devam edeceğiz.

İndirme: Kingdom Two Crowns Apk Full mod

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Kingdom Two Crowns’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya oyuntakip.com geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod indir OBB indir

Kingdom Two Crowns OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.rawfury.kingdom2crowns” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Krallık iki kron hakkında özet APK

ad Krallık iki kron APK
Yayımcı
En son sürüm 1.1.2
Platformlar Android 6.0
paket com.rawfury.kingdom2crowns
İndirme: original Kingdom Two Crowns APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir