Kingdom Rush Origins 4.2.11 Mod Full APK

Kingdom Rush Origins hakkında özet

ad Krallık acele kökeni APK
Yayımcı Ironhide Oyun Stüdyosu
En son sürüm 4.2.11
Platformlar Android 4.1
paket com.ironhidegames.android.kingdomrushorigins
İndirme: Original Kingdom Rush Origins APK

 

Kingdom Rush Origins Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı, toplam 111.632 kişi oy kullandı.

Kingdom Rush Origins Mod , milyonlarca kişi tarafından sevilen ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncu ve eleştirmenlerden övgü alan ödüllü Kingdom Rush destanının üçüncü taksitidir. Vez’nan krallığı iktidar gemisiyle tehdit etmeyi düşünmeden önce başlangıca geri dönün ve franchise’ı temel kule savunma oyunlarının temel taşı haline getiren yıldırım hızında, olağanüstü büyüleyici bir oyun deneyimi yaşayın.

Bu heyecan verici ön planda, elf ordunuza komuta edin ve mistik toprakları deniz yılanları, kötü büyücüler ve dalga gnoll kabilesi dalgasından koruyun, hepsi de marka şaplaklarının yeni kuleleri, kahramanları ve büyüleriyle her son kötü adamdan kurtulmak için .

Önemli

 • Kingdom Rush dünyasına tekrar girin: gizemli elf ormanlarını, büyülü peri alemlerini ve hatta eski bir metropolün yüzen kalıntılarını ziyaret edin!
 • Yeni kuleler ve birlikler ile elflerin gücünü açığa çıkarın! Elf Okçuları, Mistik Büyücüler, Taş Druidler ve Elf Piyadeleri ordunuzun omurgasını oluşturur.
 • 18’den fazla yetenekle sekiz yeni özel kule geliştirmesini keşfedin! Onbir nişancı, koşan ayılar, sihirbazlık sihirbazları ve hatta dev animasyonlu ağaçlar ile düşmanlarınızı yok edin.
 • 30 yeni düşman türüne karşı silahlan ve destansı patron savaşlarına katıl! Gnolls, dev örümcekler ve korkunç Alacakaranlık ordusu ordularıyla yüzleş.
 • Dokuz efsanevi kahramanın ve onların müthiş güçlerinin ve büyülerinin efendisi olun ve yükseltin!
 • Yağmur yıldırım, takviyeleri çağır ve her kahramanın benzersiz gücünü kullanarak düşman puanlarını yok et!
 • Hem yeni başlayanlar hem de gaziler için üç farklı zorluk modu ile 70’in üzerinde başarı ile saatlerce süren oyuna kapılın.
 • Farklı oyun modları – Klasik, Demir ve Kahraman – oynayın ve usta bir taktikçi olarak cesaretinizi kanıtlayın.
 • Yenilenmiş bir Gnome mağazasında kazandığınız değerli taşları kullanarak yeni ve geliştirilmiş ekipman satın alın.
 • Oyun içi ansiklopedi ile düşmanlarınızı ve kulelerinizi inceleyin

Kingdom Rush Origins’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Kingdom Rush Origins OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.ironhidegames.android.kingdomrushorigins” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne çıkartın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir