Kingdom: New Lands 1.3.3 Full Mod APK

Krallık Hakkında Özet: New Lands

ad Krallık: yeni topraklar APK
Yayımcı Ham Öfke
En son sürüm 1.3.3
Platformlar Android 5.0
paket nl.noio.kingdom
İndirme: original Kingdom: New Lands APK

Kingdom: New Lands Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 3.770 kişi oy kullandı.

In Krallığı: Yeni Apk Lands , hiçbir şeyden de krallığını kurmak için mücadele eden bir hükümdar rolünü üstlenirler. Kaynaklar için toprakları keşfedin, sadık konuları toplayın ve savunmanızı hazırlayın – ancak akşam vakti geldiğinde karanlık ve açgözlü bir varlık sizi bekliyor …

Kingdom: New Lands, yeni gelenler ve uzun zamandır hayranlar için hoş ama zorlu ve stratejik bir deneyim sunuyor. Kule savunma oyunu ve klasik Krallığın gizemindeki ödüllü twist üzerine inşa edilen New Lands, hükümdarların lejyonlarının beslediği basitliği ve derinliği korurken IGF’ye adaylık unvanına bol miktarda yeni içerik sunuyor.

Yeni Topraklara seyahat edin ve bu adaları eve çağıran yeni dağların, tüccarların ve serserilerin suyunu karşılayın, ancak varışınızı tehdit eden yeni engellere karşı dikkatli olun – çünkü sadece açgözlü yaratıklar yolunuzu değil, aynı zamanda çevrenin kendisini de seni yenebilir.

Önemli

  • Avantajınız için kullanabileceğiniz tüm servet, sırlar ve kilitlenebilir eşyaları keşfetmek için at sırtında araziyi hareket ettirin.
  • Karada, dolaşan vagrants emirlerinizi bekliyor. Krallığınızı inşa etmenize ve desteklemenize yardımcı olmak için onları sadık konular olarak almak için altın harcayın.
  • Daha sağlam duvarlara veya daha uzun nöbetçi kulelerine mi ihtiyacınız var? Tarım arazileri mi, fırınlar mı? Halkınızın lideri olarak, krallığınızı formda gördüğünüz gibi şekillendirin ve sürdürün.
  • Hükümdarların en bilinci, gecenin tehlike getirdiğini bilir. Güneş battığında sinsi açgözlülüğe karşı güvenli ve iyi korunmuş olduğunuzdan emin olun – eğer tacınızı çalarsa, her şey biter!
  • Hem zaman hem de altın sınırlı bir arz içindedir. Açgözlülük ordusu her geçen gün daha da güçleniyor. Toprak, bol olsa da, sert olabilir. Kaynaklarınızı ne zaman ve nerede ayıracağınız konusunda doğru seçimler yapacak mısınız?

Kingdom: New Lands’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

YouTube’da Fragmanı İzle

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.3.3 sürümündeki yenilikler

“Monarch’lar! İyi haberlerimiz var: Bir keşiş topladıktan sonra onları kurtarmadan tasarrufla ilgili sorunlara neden olan bir hatayı düzelttik. Ayrıca oturumu kapattıktan sonra tekrar oturum açma seçeneğini de ekledik. ”

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir