King of Thieves 2.40.1 Apk for Android Download

Hırsızlar Kralı Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 1.231.662 kişi oy kullandı.

genel bakış

Arcade, platform ve çok oyunculu PVP oyununun bu eşsiz karışımında mücevherleri çalın, savunmanızı oluşturun ve Arenalarda lonca savaşları kazanın! Dünya çapında 50 milyondan fazla oyuncu ile rekabet et! Kendi hırsızlar loncalarını oluştur ve düşmanın zindanlarına gir. Oyunda en korkulan hırsız olmak için eski büyüler öğrenin!

Önemli

  • KOLEKSİYONUNUZU YAPMAK İÇİN ÇELİK HAZİNELER. Çalmak eğlencelidir! Dünyanın en zengin hırsızı olmak için diğer oyunculardan mücevher ve altın toplayın.
  • LOOTUNUZU SAVUN. Bir zindan savunması tasarlayın, başkalarının hazinenizi çalmasını önlemek için tuzaklar ve platformlar yerleştirin. Tuzaklarınıza yakalandıklarını görün. Kaçış yok muhaha!
  • ANTİK HABERLERİ ÖĞRENİN. Büyülü kürelerden eşsiz taşlar topla, büyüleri öğren ve güçlen. Rakiplerinizi yenmek için Kadim Totem’in gücünü kullanın!
  • ARENALARDA SUÇUNUZA VE MÜCADELEYE KATILIN. Güvenilir hırsızlar bulun ve diğer loncalara savaş ilan edin. Destanı ödüllendirmek için loncanı farklı arenalarda zafere taşı!
  • THRONE’U TALEP EDİN. Aksiyona dalın, becerilerinizi geliştirin ve liderlik tablolarında yükselmek için dünyadaki diğer oyuncularla rekabet edin. Hırsız yeteneklerinizi geliştirmek için tahtınızı yükseltin.
  • KENDİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN. Kişiliğinize mükemmel şekilde uyan havalı bir kostüm seçin. Şık bir hırsız olun, kalabalığın arasından sıyrılın!
  • SEYAHAT VE KEŞFEDİN. 112 tek modlu seviye ile çevikliğinizi test edin veya kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin yeraltı dünyasına dalın.

İndirme: King of Thieves Apk APK

King of Thieves’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Özel bir lonca etkinliği üzerinde çalışırken, son Joe’nun Oyun etkinliğindeki hata düzeltmeleri ve iyileştirmelerle bu güncellemeye göz atın.
  2. Yeni bir lonca etkinliği ve lonca ayarlarıyla yaklaşan güncellememizi kaçırmamak için bizi izlemeye devam edin!

King of Thieves APK hakkında özet

ad Hırsızların Kralı
Yayımcı Zeptolab
En son sürüm 2.40.1
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir