King Of Defense: Battle Frontier 1.3.67 Apk Mod for Android Full

Savunma Kralı: Battle Frontier Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,6 puan aldı, toplam 10578 kişi oy kullandı.

genel bakış

Savunma Kralı: Battle Frontier Mod özel bir kule savunma oyunudur. Taretlerin kombinasyonu oyuncunun taktiklerini geliştirir. Bu oyunda, oyuncular seviye için en iyi stratejiyi oluşturmak için kuleleri bir araya getirebilirler.

Krallık sınırı canavarların istilasından endişe duyuyor. Krallığınızı korumak için destansı savaşın kahramanlarına ve savaşçılarına katılın.

Diğer kule savunma oyunları gibi, King of Defense: Battle Frontier her zaman taktikleri vurgular. Bir oyun, her kişinin stratejisine bağlı olarak geçmek için birçok yol vardır. Bu arada, Savunma Kralı: Battle Frontier her zaman yeni ve sıkıcı değil.

Önemli

  • Taret istifleme ve birleştirme özelliği, oyunculara en iyi taktikler için daha fazla seçenek sunar.
  • Kahraman ve taret sistemleri zengin ve güçlü bir yükseltmedir. Birçok seçenek oyuncunun stratejisine göre yükselir.
  • Orman çölleri ve soğuk topraklar gibi çeşitli araziler. Oyuncular her arazi türü için iyi stratejilere ihtiyaç duyarlar.
  • Uçan canavarlardan özel becerilere sahip canavarlara kadar canavarların çeşitliliği.

İndirme: King Of Defense: Battle Frontier Apk Mod Full

Savunma Kralı: Savaş Sınırını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Hero Among Us 1.0.0 Android + Full Mod Download

Hero Among Us v1.0.0 + Mod – attractive and special strategy and management game “Hero …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir