King of Avalon: Dragon War 8.7.0 Apk Full Mod for Android

Avalon Kralı: Ejderha Savaşı hakkında özet

ad Avalon Kralı: Ejderha Savaşı
Yayımcı
En son sürüm 8.7.0
Platformlar Android 4.1
paket com.funplus.kingofavalon
İndirme: Orijinal Avalon Kralı: Ejderha Savaşı APK

Sevgili dostlar, size Avalon Kralı: Ejderha Savaşı APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Avalon Kralı için önerilen yaş : Ejderha Savaşı MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puan üzerinden 4,4 üzerinden 4 puan aldı ve toplam 617,002 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Kral Arthur, yeğeni Mordred’in ihanetinin kurbanı oldu. Şimdi, vücudu, güçlü kılıcı Excalibur’un yanındaki kutsal Avalon Adası’ndaki bir kalede yatıyor. Sadece Excalibur yeniden yükseltildiğinde, yeni bir kral tekrar taçlandırılacak ve krallık birleştirilecek. Tüm imparatorluk birbirleriyle savaşan şehirlere ayrıldı. Birçoğu Excalibur’un gücünü ve büyüsünü istiyor, ancak kralın tahtında sadece biri için yer var…

Avalon Mod Kralı, Kral Arthur efsanesini ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri’ni geri getiren fantastik bir ortaçağ İngiltere’sinde yer almaktadır. Savaşa gitmek, sihirli ejderhanı eğitmek ve ortaçağ düşmanına karşı savaşmak için akıllı bir strateji için güçlü bir şehir inşa et, daha büyük bir ordu kur, savaş stratejisi becerileri kazan! Her düşman saldırısından kurtulmak ve başarı şansınızı artırmak için çok oyunculu bir ittifaka katılın! Krallar arasındaki büyük savaş başlamak üzere! Şimdiye kadarki en güçlü imparatorluğu inşa et!

Zırhınızı, kral hazinenizi ve silahlarınızı kapın, 2019’un en sıcak ücretsiz gerçek zamanlı stratejisi MMO burada! Excalibur’u kaldırmak ve Kral olmak için PvP arayışında ejderhanı yükselt ve ordunu inşa et. Yol boyunca arkadaş ve düşman kurarken gücü ve zaferi tadın. Çok oyunculu bir macerada dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla sohbet edin, yardım edin, ticaret yapın ve savaşın. Kral Arthur’un ölümü boş bir taht bıraktı… Ortaçağ’a hazırlanmaya hazır ol! Krallığı ejderhanla fethetmek için destansı bir savaş başladı!

Önemli

 • Savaş! Her yerde. Sen ve ordu müttefiklerin hazır olmalısın. Bir savaş stratejisi ile üslerinizi kurun ve yükseltin ve destansı orduları toplayın – İmparatorluğun tahtında gözleriniz olan tek kişi siz değilsiniz!
 • Çok oyunculu krallık savaş ittifakları! Hiç kimse bir ada değildir. İster bir GvE Barbar Liderine karşı yarışıyor olun, ister bir PvP zorbalığına yürüyor olun, güvenebileceğiniz müttefiklere ihtiyacınız olacak.
 • Düşman kalesine karşı savaş başlamadan önce birliklerinle düşmanlarına casus gönder!
 • Ejderhalar! Efsanevi bir kitle imha silahı. Fantezi ordunuzda savaşmak için efsanevi bir ejderhayı nasıl eğiteceksiniz?
 • Sohbet et ve oyna! Kolay çeviri özelliği, bu gerçek zamanlı çok oyunculu savaşta dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncuyu bir araya getiriyor.
 • Strateji! Sihirli düşmanlarına üstünlük sağlamak için araştırma ve usta ordu saldırı ve savunma becerileri. Bu PvP macerasında ne zaman görünmez ve ne zaman istila yapılacağını bilin!
 • Bina! Bir ejderha ateşi savaş bölgesinde hayatta kalacak kadar güçlü bir İmparatorluğun temellerini kurun!
 • Her görevde gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayın. Ordunuzu inşa etmek, krallığı fethetmek ve tahtı kazanmak için kaynakları yönetin ve üretin!
 • Epik ücretsiz MMO fantastik macera! Camelot Efsanesi yaşıyor. Harika canavarlar ve ejderhalar!

En son sürümü indirin

Avalon Kralı: Ejderha Savaşı’nı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

8.7.0 sürümündeki yenilikler

 1. Yıldönümü Fotoğraf Yarışması.
 2. Optimize Edilmiş Ravager Avı etkinliği.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir