KIM KARDASHIAN: HOLLYWOOD 10.10.0 Apk Mod Data for Android Full

KIM KARDASHIAN Mod Macera Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 1.071.963 kişi oy kullandı.

genel bakış

Kim Kardashian: Hollywood’da kırmızı halı macerasında KIM KARDASHIAN’a katılın! Kendi hevesli ünlünü yarat ve şöhret ve servete yüksel!

Önemli

 • KENDİ YILDIZINIZI OLUŞTURUN ve Kim Kardashian’ın kişisel seçimleri de dahil yüzlerce stil seçeneğiyle görünümünüzü özelleştirin!
 • Diğer ünlülerle, adanmış hayranlarla, kalıcı paparazzi ile karşılaşırken büyük bir interaktif macerada YILDIZ… ve hatta Kim’in kendisi ile takıl!
 • A listesi film oyuncusu, kapak modeli, moda tasarımcısı ve daha fazlası olarak KIRMIZI HALI KURUN – yaptığınız şey size kalmış!
 • Özel kulüpler, lüks butikler ve lüks evlerle dolu sanal bir dünyada LA’YI AL! New York ve Miami’ye seyahat!
 • EN İYİ partilerde ve en sıcak kulüplerde CELEBS TARİHİ VE DÖKÜMÜ! Flört et ve bir sonraki büyük ünlü güç çifti ol!
 • Facebook’u kullanarak ARKADAŞLARINIZI BİRLİKTE getirin – birbirinizin şöhret kazanmasına, stilleri karşılaştırmasına, hediyeler göndermesine ve en büyük yıldızın kim olabileceğini görün!

KIM KARDASHIAN OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.glu.stardomkim” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. GÖRÜNÜMÜNÜZÜ YÜKLEME: ÜCRETSİZ GİYİM (seviye 15+) kazanmak için marka yöneticisi RT’nizden heyecan verici bir fırsatı keşfedin
 2. KAZANMAK İÇİN ELBİSE: Her Perşembe Stili Etkinliklerini Göster oyna. 15:00 – Güneş. Özel yeni kıyafetler almak için 21:00 EST (seviye 12+).
 3. HEPSİNİ TOPLA: 3 ve 10 Nisan’da yeni Kollections yayınlandı.

İndirme: KIM KARDASHIAN Mod APK

KIM KARDASHIAN’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Cartoon Craft 3.93 – a small and entertaining game for $ 1.99 “Battle of cartoon characters” Android + mod Download

Cartoon Craft – Cartoon Craft is a new and popular game with an interesting design and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir