Kill Shot Bravo 7.4 Apk +Full Mod for Android

Kill Shot Bravo Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 607.217 kişi oy kullandı.

genel bakış

Mobil cihazlarda # 1 FPS çekim keskin nişancı oyunu hoş geldiniz! Düşmanla savaşa gidin ve 3D keskin nişancı oyunlarının kralı keskin nişancı becerilerinizi kanıtlayın.

Düşman keskin nişancı silahları, makineli tüfekler ve en son askeri teçhizatla düşman topraklarının derinliklerinde gizli görevleri tamamlayın! Tüm bunlar ücretsiz bir FPS aksiyon oyununda, bunlar nerf silahları değil!

Kill Shot Bravo’da dünyayı kurtarmak sizin göreviniz. Bu, teröristleri avlamak, zombileri öldürmek ve kötü ordulara savaşmak demektir.

Kendinize piksel hassasiyetiyle keskin bir nişancı mı diyorsunuz? Sonra mobil üst ücretsiz keskin nişancı oyunu test etmek için yeteneklerinizi koymak.

Önemli

 • Bu sefer yalnız savaşmayacaksın! Diğer atıcılarla güçlü ittifaklar kurun ve yüksek riskli görevleri tamamlamak için birbirlerine yardımcı olun.
 • Avlayın ve düşmanlardan ödül toplayın.
 • Özel etkinliklerde zombi ordularını çıkarın. Virüsü durdurmak ve bazı zombileri öldürmeye başlamak için ittifakınızla birlikte çalışın. Yeni Zombi Nişancı Oyunu modları!
 • Arkadaşlar size çok oyunculu görevlerde katılabilir, hedefleri tespit edebilir ve düşmanları vurmanıza yardımcı olabilir.
 • Diğer keskin nişancılarla taktik tartışmalara izin vermek için oyunda Tam Sohbet işlevi.
 • Avatarınızı özelleştirin ve savaşta yardım etmek için Perks’i edinin!
 • Kasklar, askeri üniformalar, vücut zırhı, gözlükler, yüz maskeleri, eldivenler, botlar ve daha fazlası dahil olmak üzere havalı ordu donanımlarının kilidini açın ve donatın.
 • Her zaferle yeni bir Kill Shot anı yaşayın! Son vuruş nihai vuruş için hedefine yaklaştıkça şimdi Kill Shot kamerasını kontrol edeceksiniz! Bu premium özelleştirilmiş içerik ile ücretsiz bir fps oyunu.
 • Her biri kendi güçlü yönleri ve savaş hedefleri ile farklı düşman türleri vur. Farklı çekim oyun stillerine uyum sağlayabileceğinizi kanıtlayın.
 • Öfkenizi serbest bırakın ve Uçan Dronları, Exo-Suit Askerleri, Zombileri, Mech’leri, Ağır Nişancıları, Düşman RPG’lerini, Nişancıları, Riflemenleri, Komando Bombacılarını vurun ve sonunda patronu öldürün.
 • Orman dağ sıralarındaki gerilla savaşından, Akdeniz adalarındaki görevleri düzeltmeye kadar, elit bir keskin nişancı olarak terör tehditlerini silahlandırmak için dünyayı dolaşacaksınız.
 • Komutan araçlar savaşın gelgitini çevirmek için! Bir cipin arkasındaki dar sokaklarda yakın çeyrek savaşında gezinin veya tehlikeli helikopter görevlerinde hava yoluyla düşmanca tehditleri ele alın!
 • İşgal altındaki binalara girmek için ihlal görevlerini tamamlayın ve onları herhangi bir tehditten temizleyin! Çok oyunculu saldırı oyunlarında düşman saldırısında tam olarak hayatta kalın ve rakibinizden daha fazla düşman vurun.
 • En iyi keskin nişancı bakış noktalarını bulmak ve en önemli Kill Shot’ı almak için çarpıcı 3D ortamlarda ilerleyin!

İndirme: Kill Shot Bravo Apk Full Mod

Kill Shot Bravo’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Küçük düzeltmeler ve iyileştirmeler

Kill Shot Bravo hakkında özet APK

ad Shot Bravo Modunu Öldür
Yayımcı Hothead Oyunları
En son sürüm 7.4
Platformlar Android 4.1
paket com.hotheadgames.google.free.ks2
İndirme: Orijinal Kill Shot Bravo APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir