Kill Shot Bravo 7.6 Apk Full Mod for Android

Kill Shot Bravo hakkında özet APK 7.6 APK + Mod for Android

ad Shot Bravo’yu öldür
Yayımcı
En son sürüm 7.6
Platformlar Android 4.1
paket com.hotheadgames.google.free.ks2

genel bakış

Sevgili dostlar, size Kill Shot Bravo APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Kill Shot Bravo MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.4, toplam 609.366 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Mobil cihazlarda # 1 FPS çekim keskin nişancı oyunu hoş geldiniz! Düşmanla savaşa gidin ve 3D keskin nişancı oyunlarının kralı keskin nişancı becerilerinizi kanıtlayın.

Ölümcül keskin nişancı silahları, makineli tüfekler ve en son askeri teçhizatla kendinizi düşman topraklarının derinliklerindeki gizli görevleri tamamlayın! Tüm bunlar ücretsiz bir FPS aksiyon oyununda, bunlar nerf silahları değil!

Kill Shot Bravo’da dünyayı kurtarmak sizin göreviniz. Bu, teröristleri avlamak, zombileri öldürmek ve kötü ordulara savaşmak demektir.

Kendinize piksel hassasiyetiyle keskin bir nişancı mı diyorsunuz? Sonra mobil üst ücretsiz keskin nişancı oyunu test etmek için yeteneklerinizi koymak.

Önemli

 • Bu sefer yalnız savaşmayacaksın! Diğer atıcılarla güçlü ittifaklar kurun ve yüksek riskli görevleri tamamlamak için birbirlerine yardım edin.
 • Avlayın ve düşmanlardan ödül toplayın.
 • Özel etkinliklerde zombi ordularını çıkarın. Virüsü durdurmak ve bazı zombileri öldürmeye başlamak için ittifakınızla birlikte çalışın. Yeni Zombi Nişancı Oyunu modları!
 • Arkadaşlar size çok oyunculu görevlerde katılabilir, hedefleri tespit edebilir ve düşmanları vurmanıza yardımcı olabilir.
 • Diğer keskin nişancılarla taktik tartışmalara izin vermek için oyunda Tam Sohbet işlevi.
 • Avatarınızı özelleştirin ve savaşta yardım etmek için Perks’i edinin!
 • Kasklar, askeri üniformalar, vücut zırhı, gözlükler, yüz maskeleri, eldivenler, botlar ve daha fazlası dahil olmak üzere havalı ordu donanımlarının kilidini açın ve donatın.
 • Her zaferle yeni bir Kill Shot anı yaşayın! Son vuruş nihai vuruş için hedefine yaklaştıkça şimdi Kill Shot kamerasını kontrol edeceksiniz! Bu premium özelleştirilmiş içerik ile ücretsiz bir fps oyunu.
 • Her biri kendi güçlü yönleri ve savaş hedefleri ile farklı düşman türleri vur. Farklı çekim oyun stillerine uyum sağlayabileceğinizi kanıtlayın.
 • Öfkenizi serbest bırakın ve Uçan Dronları, Exo-Suit Askerleri, Zombileri, Mech’leri, Ağır Nişancıları, Düşman RPG’lerini, Nişancıları, Riflemenleri, Komando Bombacılarını vurun ve sonunda patronu öldürün.
 • Orman dağ sıralarındaki gerilla savaşından, Akdeniz adalarındaki görevleri düzeltmeye kadar, elit bir keskin nişancı olarak terör tehditlerine karşı savaşmak için dünyayı dolaşacaksınız.
 • Komutan araçlar savaşın gelgitini çevirmek için! Bir cipin arkasındaki dar sokaklarda yakın çeyrekte savaşın ya da tehlikeli helikopter görevlerinde hava yoluyla düşmanca tehditlere karşı savaşın!
 • İşgal altındaki binalara girmek için ihlal görevlerini tamamlayın ve onları herhangi bir tehditten temizleyin! Çok oyunculu saldırı oyunlarında düşman saldırısıyla dolu bir şekilde hayatta kalın ve rakibinizden daha fazla düşman vurun.
 • En iyi keskin nişancı bakış noktalarını bulmak ve çok önemli Kill Shot’ı almak için çarpıcı 3D ortamlarda ilerleyin!

Kill Shot Bravo Apk indir Oyunu oyna

Kill Shot Bravo’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

7.6 sürümündeki yenilikler

 1. Yeni APOCALYPSE Etkinliği Artırılmış Ekipman!
 2. Yeni HEROIC APOCALYPSE Etkinliği Artırılmış Eldivenler!
 3. Yeni APOCALYPSE Etkinliği Artırılmış Silahlar!
 4. Yeni Kritik Grev Ödül Donanımı!
 5. Yeni Öncü Sandık Silahları!
 6. Yeni Kurşun Cildi: Whiz-Bang!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir