Khan Academy 6.10.0 Apk +Full Mod for Android

Khan Academy Mod Eğitim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 119.867 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bir öğleden sonrayı istatistiklere bakarak geçirin. Krebs döngüsünün nasıl çalıştığını keşfedin. Müzik notalarının temelleri hakkında bilgi edinin. Önümüzdeki dönemin geometri temellerine hızlı bir başlangıç ​​yapın. SAT, GMAT, LSAT, MCAT, NCLEX-RN ve AP sınavlarına hazırlanın. Ya da, özellikle maceraperest hissediyorsanız, yangın sopa tarımının Avustralya’nın manzarasını nasıl değiştirdiğini öğrenin.

Önemli

  • Ücretsiz olarak her şeyi öğrenin: Binlerce etkileşimli alıştırma, video ve makale parmaklarınızın ucunda. Matematik, bilim, ekonomi, finans, dilbilgisi, tarih, hükümet, politika ve çok daha fazlasını inceleyin.
  • Becerilerinizi geliştirin: Anında geri bildirim ve adım adım ipuçları ile alıştırmalar, testler ve testler uygulayın. Okulda öğrendiklerinizi takip edin veya kendi hızınızda pratik yapın.
  • Çevrimdışıyken öğrenmeye devam edin: İnternet bağlantısı olmadan video izlemek için favori içeriğinizi işaretleyin ve indirin.
  • Kaldığınız yerden devam edin: Öğrenmeniz khanacademy.org ile senkronize edilir, böylece ilerlemeniz her zaman günceldir

İndirme: Khan Academy Mod APK

Khan Academy’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Hintçe desteği ile tanışın!
  2. Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Khan Academy hakkında özet APK

ad Khan Academy Mod
Yayımcı Khan Academy
En son sürüm 6.10.0
Platformlar Android 4.2
paket org.khanacademy.android
İndirme: orijinal Khan Academy APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir