Kaspersky 11.43.4.2949 Apk + Mod for Android Full

Kaspersky Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı, toplam 14.210 kişi oy kullandı.

genel bakış

Telefonunuz ve tabletiniz bilgisayarınız kadar savunmasız olabilir. Bu yüzden – sörf yaparken veya sosyalleşirken – mobil hayatınızı korumanız gerekir.

Ücretsiz mobil antivirüsümüz, kötü amaçlı yazılımlara karşı korunmanıza yardımcı olur ve cihazınız kaybolursa, uzak araçlarımız kişisel verilerin yanlış ellere geçmesini önlemeye yardımcı olabilir.

Önemli

  • Mobil kötü amaçlı yazılımlar ve saldırılar artıyor. Bu nedenle, ücretsiz mobil antivirüs ve güçlü güvenlik teknolojilerimiz, manuel tarama uygulamaları ve cihazlarıyla tehditlere karşı korunmanıza yardımcı olur.
  • Mobil cihazlarınızda çok fazla kişisel verileriniz var … Cihazınızın kaybolması veya çalınması durumunda – engellemenize, silmenize ve konumunu bulmanıza yardımcı oluruz.
  • ‘Hareket halindeyken’, mobil antivirüs ve güvenliğiniz mobil hayatınızı yavaşlatmamalıdır. Bu nedenle antivirüs ve güvenliğimiz koruma ve verimliliği birleştirir; böylece mobil iletişim ve çevrimiçi etkinlikleriniz daha güvenlidir… daha yavaş değil.
  • Güvenliğinizi yönetmek kolaydır – çevrimiçi olabileceğiniz her yerden – ve uzman teknik destek sadece bir tık uzağınızda. Güvenliğinizi bir Android Wear cihazı ile bile yönetebilirsiniz.

Ne var ne yok

  1. Yeni! Kaspersky Lab’ın ürün özelliklerine, ayarlarına ve diğer tekliflerine hızlı ve kolay erişim için yan gezinme menüsü.
  2. Daha az zaman alan bir virüsten koruma taraması

İndirme: Kaspersky Mod APK

Kaspersky’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir