Just Survive Ark 2.4 Apk Mod for Android Download

Just Survive Ark Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.9 puan aldı ve toplam 30.122 kişi oy kullandı.

genel bakış

Just Survive ücretsiz bir fps gerçekçi sandbox hayatta kalma oyunu. Oyun silah, hayvan, kaynak, yapı, ada, el sanatları, radyasyon, canavar, aracı, kurtulan, zırh, yamyam, mağaralar, deniz, okyanus, düşman, yağma, zanaat ve 100+ ürün var

Önemli

 • Yeni sanal alan wildernlerini ve tehlikelerini keşfedin. Bu adada ayı, kurt, yaban domuzu, geyik, yamyam ve zombiler olmasına dikkat edin. Aprokaliptik adayı keşfedin ve yönetin! Bu tehlikeli dünyada hayatta kal. Raft veya başka bir araçla keşfedin.
 • Basit barınağı inşa ederek daha büyük hale getirip kendi büyük üssünüz haline getirerek hayatta kalmaya başlayabilirsiniz. Yağmalarınızı burada içerebilir. Diğer kurtulanlara karşı dikkatli olun ama en önemlisi GECEDE MONSTERLER!
 • Oyunun çok farklı öğeleri var. Toplamak için araçlar üretebilir veya savaşmak için silah yapabilirsiniz. İhtiyacınız olmayan parçaları sökün. Daha iyi bir zırh yapın ve hayatta kalmak için donatın. Öğelerinizi onarmak için örsünüzü kullanın. Bu hayatta kalma dünyasında işçilik en önemli şeydir.
 • Vahşi Hayvan tehlikelidir, ancak hayatta kalmanız için de çok önemlidir. Deri almak için deri ayı veya en önemlisi yiyecek için ayırabilirsiniz. Bu adadaki her şey hayvansal değil. Yamyam ve mutant tip zombilere karşı dikkatli olun. Kendinizi yükseltmek için yiyeceklerini ve silah sandıklarını yağmalayın. Bazen yapı parçaları, aletler, zırhlar ve silahlar içerirler! Seni avlamadan önce Vahşi Hayvan avla. Barınak sizi bu kıyamet vahşi vahşi doğasından koruyabilir
 • Oyun orta cihazlarda bile muhteşem grafiklere sahip olacak şekilde üretildi. Gölge detayları aklını başınızdan alacak. Okyanus geceleri izle. Canavar ve Yaratıkların derilerinde ve zırhlarında çok fazla ayrıntı var. Radyasyondan uzak dur!
 • Bu gerçekçi bir dünya simülatörü, bu yüzden hareketlerinizi zamanla planlayın. Sal kullanarak mağaralarda saklanabilir veya okyanusu keşfedebilirsiniz. Her şeyi evcilleştirmeye çalışma. Gerçekçi fps kıyamet gerçekçi kum havuzu hayatta kalma ada deneyimine sahip olacaksınız.
 • Kaynakları avlamak ve Metal Cevheri, Kükürt Cevheri veya sadece Taş madenciliği yapmak için aracı kazma alın. Tool Ax kullanarak günlük yığınları alabilirsiniz. Temel zırhınızı giymeyi unutmayın, çünkü hangi hayvanın, yaratıkların veya yamyamın size saldırmaya çalıştığını bilemezsiniz.

İpuçları

 • Baskınları önlemek ve kendinizi tehlikeli ortamdan izole etmek için üs veya barınak inşa edin.
 • Her zaman hayvanları, yamyam, zombi, kurtulan, canavar veya yaratıkları yağmalayın.
 • Hayatta kalmak için Temel Zırhınızı donatın.
 • Örs barınak veya tabana yerleştirilebilir. Örs tamir eşyaları, araç veya silah içindir
 • Zanaat ve Üretim, hayatta kalmak için önemlidir.

İndirme: Just Survive Ark Mod APK

Just Survive Ark’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Grafik Geliştirildi
 2. Geri Bildirim Penceresi
 3. Kaldırılmış Şaft Mermileri (Topluluk Aranıyor)
 4. Sabit Kuleler Çarpışması
 5. Sabit Kilitlenme ve Donmalar
 6. Sabit Hatalar

Just Survive Ark hakkında özet APK

ad Sadece hayatta kal Ark
Yayımcı ZK Oyunları: Ücretsiz Mobil Oyunlar
En son sürüm 2.4
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir