June’s Journey 2.6.2 Apk + Mod for Android Full

June’s Journey – Gizli Nesneler Mod Macera Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 560.648 kişi oy kullandı.

genel bakış

June Parker’ın skandal bir aile sırrını ortaya çıkarmak için büyüleyici arayışına dalın. Yüzlerce çarpıcı akıl almaz bulmaca ile gizli ipuçlarını ararken zengin konaklar ve romantizm çağına kaçın!

Önemli

  • KEEN-EYED DEDEKTİFLER ARANIYOR – Tüm gizli ipuçlarını bulmak için gözlem duygunuzu çekin
  • SINIF BİLETLERİNİZE HEYECAN VERİN – Gizem! Tehlike! Romantik! Her yeni bölüm sizi nereye götürecek?
  • EKLENEN GLAMOR İLE GİZEM – Yüzlerce göz kamaştırıcı gizli nesne sahnesinde rahatlayın ve kendi lüks konakınızı ve bahçe adasını özelleştirin
  • 12 MİLYON HAYRANLAR ZATEN BUNU SEVİYORUM – Efsanevi gizli nesne klasiği “Pearl’s Peril” in yapımcılarının son vuruşlarını kaçırmayın
  • YEPYENİ BÖLÜMLER – En sevdiğiniz TV dizileri gibi, her yeni bölümde yeni bir gizem ve her hafta yeni bir bölüm için sabırsızlanıyoruz

İndirme: June’s Journey – Hidden Objects Apk APK

June’s Journey – Hidden Objects’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. SAYFAYI DÖNÜŞ – 1932 ve June Parker hayatını gölgeli yeni bir tehditle tersine çevirmek üzeredir. Bu Perşembe günü yayınlanacak olan June’s Journey Cilt 3’te daha fazla gizem, romantizm ve macera sizi bekliyor!
  2. SÜPER FANTASTİK – Desteğiniz için hepinize teşekkür ederiz. Yorumlarınız ve puanlarınız gerçekten zor zamanlar geçirmemizi sağlıyor.

Haziran yolculuk – gizli nesneleri hakkında özet APK

ad Haziran Yolculuğu – Gizli Nesneler
Yayımcı Wooga
En son sürüm 2.6.2
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir