Jewel Kraken 1.5.1 Apk Full Mod for Android

Jewel Kraken 1.5.1 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Mücevher Kraken
Yayımcı
En son sürüm 1.5.1
Platformlar Android 4.4
paket com.actionfit.kraken01

genel bakış

Sevgili dostlar, biz size Jewel Kraken APK son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Puzzle Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Jewel Kraken MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.6, toplam 6.730 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Derin deniz içine götürecek mücevher patlama oyunu.

Okyanustaki canavarlara inanıyor musun? Daha iyisin! çünkü gemi enkazının yakınında bir Kraken var. Okyanustaki tüm mücevherlerimizi kaybettik. Görevler gemi enkazını bulmak ve Kraken’in sizi canlı yemesini önlemek için mücevherleri patlatmaktır! Mümkün olduğunca çabuk ve mümkün olduğunca çabuk mücevherleri vur.

Jewel Kraken, okyanusta gerçekleşen bir maç 3 oyunudur. Onları patlatmak için üç mücevherleri eşleştirin. Müthiş kaliteli arka plan ile bejeweled oyun keyfini çıkarın. Özel yetenekleri olan özel eşyalar var. Farklı özel yetenekleri deneyin ve hangisinin bulmacayı çözmenize yardımcı olacağını öğrenin. Yeni aşamalar aylık olarak güncellenmektedir. Bakalım tüm bulmacaları kim yenebilir.

Önemli

  • Giriş kısıtlaması olmadan oyun oynayın, ancak verilere ihtiyacınız yok!
  • Gösterişli grafikler ve kolay kullanım
  • Öğrenmesi kolay, ama ustalaşması kolay değil!

Jewel Kraken Apk indir Oyunu oyna Hileli Apk indir

Jewel Kraken’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.5.1 sürümündeki yenilikler

  1. Harita Dengesi Güncellemesi

Download Jewel Kraken Mod Apk v1.5.1

Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir