Jewel Empire 3.1.22 Apk + Mod for Android

Jewel Empire 3.1.22 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Mücevher İmparatorluğu
Yayımcı
En son sürüm 3.1.22
Platformlar Android 4.1
paket teskin.je.quest

genel bakış

Sevgili dostlar, biz size Jewel İmparatorluğu APK son sürümü sunuyoruz . Bu uygulama bir Puzzle Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Jewel Empire MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.4, toplam 9.200 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu türün hayranları olarak kendimiz, mücevher eşleşmesinin haşhaş sesini ve her seviyenin canlı ve dokunaklı grafiklerini seviyoruz. Seviyeleri hem zorlu hem de eğlenceli olacak şekilde tasarladık, ama sinir bozucu değil. Bir noktada takılırsanız, endişelenmeyin, oyun size yardımcı olabilir.

Mücevherler her yerde. Onları buna göre eşleştirmeli ve mümkün olduğunca çok mücevher ve mücevheri eşleştirmeye çalışmalısın. Kombolar size en fazla puanı ve en büyük avantajı getirecektir. Ayrıca çarpıcı animasyon efekti oluştururlar ve oyundan daha fazla keyif almanızı sağlarlar.

Önemli

 • mücevher tabanlı maç 3 oyunu ücretsiz!
 • güzel eşleştirme deneyimi!
 • heyecan verici ve eğlenceli bir macera!
 • 2 oyun modu!
 • kolay kontroller!
 • Maksimum keyif için büyük özenle uyarlanmış 500+ seviye
 • birinci sınıf HD grafikler!
 • heyecan verici animasyonlar ve patlama sesleri

Jewel Empire Apk indir Oyunu oyna Hileli Anasayfa

Jewel Empire’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.1.22 sürümündeki yenilikler

 1. 100 yeni bağımlılık seviyesi!
 2. Hata düzeltmeleri

Download Jewel Empire Mod Apk v3.1.22

Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir