Jane’s Farm 9.0.2 Full Apk- Mod- Data for Android

Janes Farm hakkında özet

ad Janes çiftlik APK
Yayımcı
En son sürüm 9.0.2
Platformlar Android 4.4
paket com.realore.FarmUp
İndirme: orijinal Janes Çiftliği APK

Sevgili dostlar, size Janes Farm APK’nın son sürümünü OBB ile sunuyoruz. Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Janes Çiftliği MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylamanın sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.0, toplam 50.518 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Genç Jennifer ile tanışın. Az önce küçük bir çiftlik satın aldı. 1930’ların krizi ama Jennifer başarılı olmak için her şeyi yapmaya hazır. Buraya katıldığınız yer.

Farklı bitki türleri hakkında bilgi edinin. Kümes hayvanlarına ve sığırlara iyi bakın. Hasat meyve ve sebzeler.
Jennifer’ın kocası ve büyükanne ve büyükbabasının yardımıyla hiçbir zaman kaybetmeden karlı bir tarım işletmesi yapabilirsiniz.

Çok çeşitli üretilmiş ürünler ve ürünler, çok sayıda meyve çalıları ve ağaçlar. Taş ve ahşap alın, yapı malzemeleri üretin. Çiftlik binalarını restore edin, yeni üretime başlayın, mal üretin, tüm bölgeye ve tüm ülkeye satın, Jennifer’ın aile çiftliğinin karlılığını artırın. Sadece bir çiftlik yaratmayın – kendinize ait bir çiftlik kasabası oluşturun.

Önemli

 • Yerel çiftçilerden ve interaktif küresel haritadan görevler alın.
 • Birlikte oynamak için Facebook’ta başka oyuncular ekleyin.
 • Çiftliğinizi istediğiniz gibi özelleştirin.
 • Konserve ve tekstil yapmak için fabrikalar kurun.
 • Ülke ekonomisine olumlu etki yap

Janes Farm’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir OBB’yi indir

Janes Farm OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.realore.FarmUp” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

9.0.2 sürümündeki yenilikler

Haftalık abonelik olan yeni özelliğimizi denemek için en hevesli çiftçilere sunuyoruz. Şimdi satın alın ve Jane’in tüm sıkı sıkıya bağlı ailesinin iki kat daha sıkı çalıştığından emin olun!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Arcana 2.11 -simulation and special story game “Fortune Teller – Romance Riddle” Android +Mod Download

The Arcana: A Mystic Romance v2.11 + Mod – An interesting fortune- telling game for Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir