ISS on Live 4.9.7 Apk Mod for Android Full

Canlı Mod ISS bir Eğitim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 51.794 kişi oy kullandı.

genel bakış

Dünyayı Uluslararası Uzay İstasyonundan görmek ister misiniz asastronautlar bunu görür? Uzay İstasyonu’nun kameralarının canlı aktarımı ile Dünya’yı haftanın 7 günü, günde 24 saat görmek mümkün.

Uzay ya da astronomi seviyorsanız ISS onLive’ı seveceksiniz.

ISS onLive, Nasa’nın Uluslararası Uzay İstasyonundan Dünya’nın görüntülerinin aktarımını canlı olarak sunuyor. Ayrıca astronotların ISS içinde çalıştıklarını izleyerek günlük yaşamlarını da deneyimleyebileceksiniz.

Bu uygulama, her zaman ISS yörüngesini izlemek için Google Haritalar’ı entegre eder ve farklı harita, uydu veya arazi türü gibi parametreleri yapılandırmanıza olanak tanır. Ayrıca telemetri bilgilerini (hız, rakım, boylam, enlem) ve ISS’nin bulunduğu ülkenin alanını gösterir. Ayrıca, ISS ve kullanıcıdan görünürlük sınırlarıyla arazinin bir gündüz / gece haritası vardır.

Önemli

Bölgenizden görülebilir geçiş: pusula aracıyla, gökyüzünde ISS’nin çıplak gözle ve ne kadar süreyle görülebileceğini tam olarak bileceksiniz.

Gün geçişi: Uluslararası Uzay İstasyonu kameralarının canlı yeniden iletimi ile ülkenizi gözlemleyin.

Diğer ülkelerde ISS günü geçişi: manuel konum aracını kullanarak, ISS yörüngelerini ilgimizi çeken diğer bölgelerden tanıyabilir ve manzaralarını kameralar aracılığıyla görebiliriz.

Özel etkinlikler: yeni mürettebatların gelişi / gidişleri (Soyuz, SpaceX Crew Dragon, Boeing CST-100 Starliner), uzay yürüyüşleri, lansmanlar (Falcon, SpaceX, Dragon, Progress, Cygnus, ATV, JAXA HTV Kounotori), rıhtım / iç çamaşırları, deneyler, NASA ve Roscosmos (Pockocmoc) ‘dan Dünya ile iletişim.

https://www.youtube.com/watch?v=PSgUZYWCla0

İndirme: ISS on Live Mod APK

Canlı ISS’yi indirme bağlantısını yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play Download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir