Iron Maiden: Legacy of the Beast 332434 Full Apk +Mod for Android

Iron Maiden Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 103.824 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

# 1 EPIC karanlık fantazi RPG’de karanlığın lejyonlarına dünya dışı bir anti-kahraman ‘Eddie’ olarak savaşın.

İkonik şampiyonları toplayın, güçlendirin ve geliştirin, nihai dövüş takımını oluşturun, ardından inanılmaz dünyalar, meydan okuyan zindanlar ve muhteşem arenalarda savaşın.

Savaşçılarınızı efsanelere yükseltin, dev patronları yen, aşağılık iblisleri yen, kahramanlarımızı parçalanmış ruhu yeniden inşa et, eski bir kötülüğü yen ve evreni kurtar!

Bugün savaşa katılın Trooper ve kaderin sorumluluğunu alın…

Önemli

 • Birden fazla sınıfta 400’den fazla kahramandan güçlü karakterler toplayın. Düşmanlarınızı yenmek için savaşçı, büyücü, nöbetçi, topçu, suikastçı ve daha fazlasından oluşan dengeli ekipler toplayın ve ardından kendi ekibinize alın!
 • Anti-Hero’muz, her biri kendi benzersiz güç ve yeteneklerine sahip birçok şekil ve biçimde gelir; Cyborg, Mumya, Asker, Firavun, Katil, Vampir, Viking, Samuray, Avcı, Kıyamet Günü, Gangster ve daha fazlası!
 • Güçlerini topla ve en iyisini yenmek için hepsini fethet. En güçlü takımı oluşturun ve diğer oyuncuları fethedip liderlik tablolarına tırmanın. Her sıralama seviyesi için özel ödüllerle ölüm veya zafer için bir mücadele. RPG türünde mevcut en iyi PvP deneyimlerinden birine kendinizi kaptırın.
 • Birlikte daha güçlüyüz. Bir klana katılın veya bir klan oluşturun ve benzer fikirli oyuncularla takım kurun. Bazı savaşlar en iyi diğerleri ile yapılır ve klanlarda güç, yoldaşlar ve nihayetinde Özgürlük bulacaksınız!
 • Büyük kararlar verin ve şampiyonlarınızı savaşlarında onlara yardımcı olmak için güçlü tılsımlarla donatın. Destansı RPG savaşına girerken inanılmaz beceriler, korkunç saldırılar, güçlü şifa, yıkıcı spesiyaller ve daha fazlasını oluşturmak için güç ve rütbe. Kazanmak, doğru seçimleri yapmak, birlikte iyi çalışan ekipler kurmak ve sorumluluk almak demektir.
 • Kendinizi 5 devasa Dünya, 100’lük seviye ve çoklu zindanlardan geçen destansı bir karanlık fantezi anlatısına bırakın. Ödüllü Hollywood yazarlarının yardımıyla oluşturulan ve güçlü kesme sahneleri sunan, gerçekten destansı oranlarda bir hikayeye çıkmaya hazırlanın.
 • Nadir ve efsanevi ganimetler için korkunç patronları yen. Işık Efendisini alt edin, Ejderha Kralını fethedin, Hasır Adamı öldürün ve takımınızı maksimuma çıkarmak için tasarlanmış sayısız patron savaşında üstün olun.
 • Legacy, inanılmaz ayrıntılara sahip konsol kalitesinde grafikler sağlayan diğerlerinden farklı bir deneyimdir. Sınıfının en iyisi yüzlerce RPG ortamında savaşırken binlerce benzersiz saldırı ve beceri animasyonuna hayran kalın.

İndirme: Iron Maiden Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Iron Maiden’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Uyanabilir karakterler: Grim Reaper Eddie ve Icarus’u uyandır!
 2. 6 yeni Başarı
 3. Kararlılık geliştirmeleri ve küçük hata düzeltmeleri

Iron Maiden hakkında özet APK

ad Demir kızlık APK
Yayımcı
En son sürüm 332434
Platformlar Android 4.1
paket com.roadhousegames.lotb
İndirme: Orijinal Iron Maiden APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir